Kā Aivars savalda savu dēlu? Saimnieks izdomājis unikālu metodi blēņdaru pāraudzināšanai

7 komentāri
Kā Aivars savalda savu dēlu? Saimnieks izdomājis unikālu metodi blēņdaru pāraudzināšanai
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Vasara ir laiks, ko pavadīt laukos kopā ar bērniem, mazbērniem vai radu bērniem, kuru blēņas, būsim godīgi, nereti mēdz izvest no pacietības pat mierpilnāko dvēseli. Arī šova ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieks Aivars Dimitrijevs šo vasaru pavada ar dēlu, un viņam ir unikāla metode, kā puiku savaldīt. Tā noderēs arī citiem vecākiem.

Kā Skaties.lv atklāj Aivars, viņam ir astoņus gadus vecs dēls, kurš gada vēsajos mēnešos mitinās kopā ar savu mammu Ogres pusē.

Vasarā dēls tiek atvests pie Aivara uz saimniecību, un tēvs uzņemas par viņu rūpes. Uzvedums nav viegls – mazais ir enerģijas pilns, un šī enerģija, protams, bieži vien tiek izmantota blēņās.

Kāpēc izira Aivara attiecības ar dēla māti? Lasi TE!

Kā izsecinājis tēvs, vislabākais veids, kā pāraudzināt bērnu, ir likt viņu pie kārtīga darba. Visefektīgākā metode izrādījusies… Bedru rakšana!

”Reiz mans dēls bija liels blēņdaris. Izlēmu, ka sodīšu viņu, liekot strādāt fizisku darbu – rokot bedres,” stāsta Aivars.

Viņš licis puisēnam izrakt lielu bedri, novērtējis un tad pats licis aizrakt! Pāris reizes dēls ticis šādi sodīts un nu, pirms pārkāpt vecāku noteikumus, padomā divreiz.

”Kad tā vairākas bedres paroc, tad saproti. Tad viņš man pateica – vairāk blēņas nedarīšu,” smejas Aivars.

Jā, bērns esot kustīgs kā ūdenszāle, taču Aivaram tēva loma patīk. Iepriekš viņš vasarās dēlu ņēmis pie sevis uz dažām nedēļām, bet šogad pieskatīs mēnesi.

Kā spriež saimnieks, lai bērni augtu kārtīgi un veselīgi, viņiem jāļauj izskrieties un izārdīties lauku plašumā – vasarā nevajadzētu nīkt dzīvoklī.

”Laiks, ko vasarā pavadu ar dēlu, ir ļoti skaists. Viņam jau patīk lauki. Viņš ar mammu dzīvo dzīvoklī, bet vajag jau bērnam to izskriešanos.

Tāpēc katru vasaru ņemu viņu pie sevis, šovasar uz ilgāku laiku. Un nu jau viņam astoņi gadi, saprot, ko dara,” priecājas saimnieks.

7 komentāri