Jokupēteris Intars Ivanāns sevi sauc par seksīgu

12 komentāri
Jokupēteris Intars Ivanāns sevi sauc par seksīgu
Publicitātes foto

”Pierakstiet seksīgumu! Lai ir interesanti,” smejot teic šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks Intars Ivanāns (27), jautāts izcelt īpašības, kas varētu likt daiļavām nedaudz piesarkt.

”Pret visiem gribu būt labs, nevienam negribu pāri nodarīt. Man patīk sabiedrība, esmu sabiedrisks,” atzīst šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks Intars Ivanāns, kurš piedevām apveltīts ar lielisku humora izjūtu. ”Tie joki ir spontāni. Izdomāju, pasaku, un visiem patīk,” sarunā ar Skaties.lv teic Riebiņu novada saimnieks.

”Pierakstiet seksīgumu! Lai ir interesanti,” jautāts atklāt maskulīnās īpašības, kas varētu būt pievilcīgas daiļā dzimuma pārstāvēm, smejot teic Intars un dalās pārdomās, ka pirmajam iespaidam ir izšķiroša nozīme turpmāko attiecību veidošanā: ”Sākumā visi vērtē izskatu, pēc tam skatās pārējās īpašības.” Intars nav lielībnieks. ”Es negribu sevi lielīt. Mēs Latgalē esam tādi, kuri sevi negrib lielīt – kāds esi, tāds esi,” viņš atzīst.

Intars ir apņēmies topošo sieviņu saimniecībā īpaši nenodarbināt. ”Labāk es pats pastrādāšu vairāk nekā viņa. Viss pārējais atkarīgs no viņas,” teic šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks.

TOP komentāri

  • Pilnīgi normāli
    +4 +4 0

    Pilnīgi normāli

    Ğimenēs tas ir pieņemts, strāda ,lai dotu bērniem un bērni strādās priekš saviem bērniem .... tiem ,kam nav skaidrs izbeidziet liet žulti komentāros, tas tāpat neko nemainīs :)
  • Jons
  • Janis Rancans

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl