Jeļena pēc filmēšanās ”Saimnieks meklē sievu” uzsākusi jaunas attiecības; skaistule atklāj, kāpēc izbrāķēja Ilmāru

290 komentāri

Par ”Saimnieks meklē sievu” 9. septembra sērijas naglu kļuva mirklis, kurā mākslīgā skaistuma cienītāja Jeļena paziņoja Ilmāram, ka tomēr nevēlas braukt pie viņa uz saimniecību un pati izstājās no spēles. Taču simpātiskā meitene neskumst vientulībā un izvēli nenožēlo – drīz pēc filmēšanās viņa atradusi sevis cienīgu vīrieti un nu sauc sevi par aizņemtu dāmu.

Kā sarunā ar Skaties.lv neslēpj Jeļena, šobrīd viņa jau ir aizņemta meitene, taču pie Ilmāra ieradusies brīvu sirdi. Diemžēl viņa ātri vien secinājusi, ka simpātiskais saimnieks nav viņas gaumē un izlēmusi spēlēt godīgu spēli, atkāpjoties un dodot iespēju kādai, kurai Ilmārs tiešām patiks.

”Sapratu, ka viņš vienkārši nav mans tips un ka es ar viņu kopā pat šovu uztaisīt nevarēšu. Ja viņš man liktos interesants kaut vai vienkārši kā draugs, es aizbrauktu uz saimniecību. Bet tā nebija.

Man Ilmārs šķita garlaicīgs. Viņš nav tas tipāžs, ar ko es ikdienā komunicētu, pat ja runa tikai par draugu būšanu. Man vajadzīgs pavisam cita tipa cilvēks. Ar Ilmāru man būtu grūti komunicēt, mums vispār nebija nekā kopīga,” neslēpj Jeļena.

”Katru centu operācijām esmu nopelnījusi es pati.” Intervija ar saimnieku šova apspriestāko līgavu Jeļenu

Viņa nav spējusi pat iedomāties, kā abi pavadīs laiku saimniecībā, jo nav redzējusi arī iespēju vienkārši draudzīgam kontaktam. Tāpēc dāma izlēmusi netērēt savu un Ilmāra laiku un ”iedevusi saimniekam kurvīti”.

Jeļena gan absolūti nenožēlo izvēli un nedomā, kā būtu, ja būtu.

”Dikļu pilī pavadītās dienas bija lieliska izklaide, pozitīvas emocijas, labi pavadīts laiks. Iepazinu daudz foršu cilvēku, ar pārējām meitenēm radu ļoti labu kontaktu,” neko nenožēlo Jeļena.

Drīz pēc filmēšanās viņa satikusi puisi, ar kuru viss saskanējis un nu jau ir aizņemta meitene.

Vai viņas kāre pēc filmēšanās būs rimusi? Nu tas atkarīgs no ne viņas vien. ”Filmēšanos jaunos šovos man jāapspriež ar savu jauno cilvēku.

Ja viņš iebildīs, nefilmēšos,” otro pusīti respektē Jeļena.