51 komentārs
Jaunajā ”Saimnieks meklē sievu”, iespējams, vīru meklēs Magones Burkas māte
Privātais arhīvs

Skaties.lv šobrīd aktīvi norisinās pieteikšanās šova ”Saimnieks meklē sievu” ceturtajai sezonai. Starp pieteikumiem ir arī kāda jau redzēta seja – slavenās Magones Burkas mamma Ginta. Šova producenti atklāj Skaties.lv, ka apsver iespēju pamainīt noteikumus un atkal dot iespēju šovā starp vīriem startēt arī vienai dāmai – saimniecei.

Dzejniece Magone Burka Skaties.lv neslēpj – tieši viņa pieteikusi mammu dalībai šovā, kurā pati jau piedalījusies, cerot, ka saimnieku šovs spēs sakārtot māmiņas mīlas dzīvi un beidzot atvest kārtīgu vīrieti uz Burku dzimtas saimniecību Kalētos, kurā savulaik precinieki ieradās pie Magones.

Kā beidzās Magones un Venta tiesa? Lasi šeit!

Foto: Magones un viņas mammas gaitas

“Mamma ir pelnījusi atrast savu liktenīgo mīlestību. Bet viņa negrib, kautrējas, pārdzīvo par apsmiekliem par veco māju, kas bija redzama šovā,” Skaties.lv skaidro Magone.

Nu gan mammai vairs neesot, par ko pārdzīvot – ģimene nopirkusi jaunu māju, kuru nav kauns rādīt skatītājiem. “Tur viss tīrs un glīti. Zinu, ka mammas dvēsele ir skumja, jo dzīve ir darījusi tikai pāri. Pat viņas smaids izskatās kā sāpīgs kliedziens. Viņa ilgojas, bet tomēr nīkst vientuļa,” par māmiņu stāsta Magone.

Dzejniece smejas, ka mamma visdrīzāk ”sadošot pa kaklu” par viņas pieteikšanu mīlas spēlei. Taču Magone cer, ka mammītei šovs dos iespēju atrast otro pusīti. Un galu galā noteikumi jau zināmi – otrās sezonas zvaigzne taču bija pašas meita, un arī mamma toreiz nebaidījās pagrozīties kameras priekšā.

“Mamma ir pelnījusi mīlestību, ar ko pavadīt kopīgas vecumdienas,” tā Magone.

Kā Skaties.lv atklāj šova producente Sandija Miezīte, ceturtajā sezonā ”Saimnieks meklē sievu” viss ir iespējams.

“Nopietni apsveram iespēju atkal dot iespēju arī vienai saimniecei, kā tas bija otrajā sezonā, kad startēja Magone. Šobrīd pieteikušās divas dāmas – Magones mamma un vēl kāda jauna saimniece – viņām abām ir visas iespējas,” gatava palīdzēt vīru meklēt kādai saimniecei ir producente.

Piesakies šovam arī tu! Pieteikšanās šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl