”Jaukie, mīļie, sirsnīgie cilvēki visā Latvijā, ar paldies būs par maz…” Savākti līdzekļi saimnieka Aivara ārstēšanai

Ar sirsnīgu pateicību pie tautas vēršas šova ”Saimnieks meklē sievu” ceturtās sezonas dalībnieks Aivars Dimitrijevs. Viņš atklāj, ka no Skaties.lv lasītājiem saņēmis visskaistāko dāvanu gaidāmajā dzimšanas dienā, uz ko nemaz nebija uzdrošinājies cerēt – nepilnu divu nedēļu laikā savākti 260 eiro viņa ārstēšanai.

Atpakaļ uz rakstu

13 komentāri

 • Lala

  Lala

  Bieži vakaros pie kroga staigā. Iedzēris prasa, lai aizved uz mājām.
 • Sandra

  Sandra

  Tagad diska trūces operāciju atmaksā valsts.man ari diska trūce,bet neprasu nevienam palidzibu.
 • Upss

  Upss

  Līdz kam valsts novesta, ja cilvēkiem jalūdz 300€ ārtēšanai.... Paldies valdībai ka vispār pieļauj ka šadas situācijas rodas!!!
 • Ahahhaaaa

  Ahahhaaaa

  Jau Aivariņš ārstējās, cītīgi dzerdams. Nav nemaz tik slims cik izliekas. Cauras dienas vietējā krogā sēž un dzer. Jūsu saziedoto naudiņu arī nodzers un pēc laika prasīs vēl. Pirms kāda laika pats teica ka viņam ir vēzis 4 stadijā, tagad trūce. Atceries Aivar, ka vārdiem ir stiprs spēks un tie meklē vietu...
  • jā

   Tipiska skaudība, neesmu redzējis, vairākus mēnešus, kad Aivars kaut kur staigā dzerdams.Tad varbūt nofotografējat un aizsūtat uz skaties.lv redakciju, kur ir redzams, kad viņš ir piedzēries un sēž krogā. Vai paši ievietojat kādā portālā rakstu, par viņa rīcību, ja tā vispār ir taisnība. Tukša rakstīšana.
   • to ja

    to ja

    Par kādu skaudību te ir runa? Žēl cilvēka, kuram radinieki nevar samesties pāris simtus un jācer uz svešiem cilvēkiem.
 • Brašais Centis
 • I

  I

  Muļķe tāda ģimenes ārsti pēc šokolādēm nemaz nekāro!!!Paši uzbāžaties un pēc tam žēlojaties!,FUI!
 • Lapa

  Lapa

  Kur tad brivaa medicina?? Kapeec Latvijaa ir jamaksaa nodokli? Nevar iedomaties pie gimenes arstiem iet bez kaut vai skolades. Ka jau 1 persona teica ka arsts vispirms skatas uz rokaam. Man ar bij gadijums ka tikko saku runat ar gimenes arsti ,iezvanijaas telefons. Daktere atbildeja 'Nee ,meitin, shodien sokoladi neviens veel nav atnesis'. Nu bij ar tikai ap plkst.11. Arti vien nomainiju dakteri bet nekas jau daudz nemainaas ar citiem arstiem .
  Vispaar esmu jau labu laiku prom no shiis latvijas,un labi vien ir. Nav par daudz ko jalauza galva.
  Aivar,Tu esi kartigs virietis,velu sameklet piemerotu otru pusiti un dzivot laimigi!!
  • Marta

   Marta

   Nezinu ,kur Jums ir tie ārsti ,kas prasa šokolādes . Mūsu novadā neviens ģimenes ārsts nekad nav prasījis un nespēju iedomāties ,ka to varētu darīt. Tā ,ka pēc viena gadījuma , nevar spriest par visiem.
   • Madara

    Madara

    Mums ar nav bijis ta,ka janes sokolade lai daktere saktu ko darit.
 • Rita Malvesa

  Rita Malvesa

  Veseļojieties;bet atcerieties,ka pāri spēkiem strādāt nevajag.Vajag atrast laiku atpūtai ,lai atjaunojas spēki un enerğija.Otru dzīvi neviens neiedos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!