”Jaukie, mīļie, sirsnīgie cilvēki visā Latvijā, ar paldies būs par maz…” Savākti līdzekļi saimnieka Aivara ārstēšanai

13 komentāri
”Jaukie, mīļie, sirsnīgie cilvēki visā Latvijā, ar paldies būs par maz…” Savākti līdzekļi saimnieka Aivara ārstēšanai
SABĪNE ZVIRBULE, SKATIES

Ar sirsnīgu pateicību pie tautas vēršas šova ”Saimnieks meklē sievu” ceturtās sezonas dalībnieks Aivars Dimitrijevs. Viņš atklāj, ka no Skaties.lv lasītājiem saņēmis visskaistāko dāvanu gaidāmajā dzimšanas dienā, uz ko nemaz nebija uzdrošinājies cerēt – nepilnu divu nedēļu laikā savākti 260 eiro viņa ārstēšanai.

Iespēju lūgt naudiņu ārstēšanai saimnieks izmantoja kā pēdējo salmiņu, 9. septembrī publiskojot konta numuru Skaties.lv un atklājot, ka nonācis bezizejā – veselības problēmu dēļ viņš nespēj strādāt, līdz ar ko – nopelnīt naudu ārstēšanai.

Kas kaiš Aivaram? Lasi TE!

Saimnieks lūdza 300 eiro, un nepilnu divu nedēļu laikā ir saziedoti 260 eiro, kas nozīmē, ka ārstēšana ir sākusies un Aivars izķepurosies!

”Jaukie, mīļie, sirsnīgie cilvēki visā Latvijā, ar paldies būs par maz, lai izteiktu to sirsnīgo pateicību, ko jums visiem vēlos teikt. Lai jums visiem milzīga svētība par to, ka nepametāt līdzcilvēku nelaimē,” ziedotājiem paldies saka Aivars.

Viņš atklāj, ka summas, kuras šajā laikā iekritušas viņa kontā, bijušas dažādas – dāsnākais ziedotājs atsūtījis 45 eiro, bet daudzi ziedojuši pa vienam eiro, un saimnieks var dot savu godavārdu – ne cents no šīs naudiņas netiks izmantots nelietderīgi.

”Ir sācies lielais ārstēšanas kurss ar cerībām, ka būs labāk. Staigāt varu, bet rokas tirpst. Iekšēji, protams, jūtos mazliet neērti, ka esmu lūdzis palīdzību.

Taču ko man darīt – zagt es nezogu, pelnu naudu godīgā veidā, ar smagu darbu, un pats samaksāt par ārstēšanos nevarēju. Protams, ne jau visu naudu lūdzu sabiedrībai, man bija arī savi iekrājumi, taču ar tiem nepietika, lai segtu ārstēšanu, kas iekļauj kompjūtertomogrāfiju, fizioterapeitus, speciālas muguras jostas izgatavošanu.

Jā, bija cilvēki, kuri rakstīja – ja lemts, mirsti vai sēdi invalīdu ratiņos, ko lūdz naudu? Bet kāpēc ne? Nevienu ar varu nepiespiedu ziedot, un tas tiešām bija pēdējais salmiņš, pie kā ķēros. Ja godīgi, pat necerēju, ka kāds kaut ko pārskaitīs.

Taču tā labestība, ko esmu saņēmis no cilvēkiem un sajūta, ka mūsējie nepametīs savējos nelaimē jau vien ir iemesls smaidīt un apsolīt sev – es izķepurošos! Milzīgs paldies jums par to,” atbalstītājiem pateikties nespēj saimnieku šova zvaigzne.

Šobrīd viņš ir ceļā uz ārstniecības iestādi un sola sabiedrību informēt par ārstēšanās procesu, lai ziedotāji zinātu, ka pārskaitītā naudiņa izmantota lietderīgi.

Šis dzīves pavērsiens licis saimniekam apdomāt dzīvi un ieviest tajā kādas pārmaiņas. ”Sapratu, ka pārāk raujos fiziskā darbā, ka jāmaina saimniekošanas veids, visa tā kurināšana un smagais darbs atstāja sekas uz veselību. Protams, strādāt turpināšu, taču plānoju saimniecībā ieviest izmaiņas.

29. septembrī man ir dzimšanas diena, tas būs sākums manai jaunajai dzīvei, ceru, ka tad jau būšu uz kājām,” tā saimnieks.

Aivars uzsver, ka vairāk sabiedrībai lūgt neuzdrošinās un atlikušos 40 eiro gan jau kaut kā sagrabinās, taču, ja nu tomēr kāds šo naudiņu vēlas viņam noziedot kā dzimšanas dienas dāvanu, viņa sirds būs neizmērojamas pateicības pilna.

Skaties.lv un Aivars saka paldies visiem, kuri palīdzēja nelaimē.

Naudu Aivaram var pārskaitīt šeit:

LV14HABA0551032089014

Aivars Dimitrijevs