Jau šovakar Rīgu satricinās Magones Burkas šovs! Atklājam, ar ko tiks lutināti viesi

3 komentāri
Jau šovakar Rīgu satricinās Magones Burkas šovs! Atklājam, ar ko tiks lutināti viesi
FOTO: Helēna Studente

Jau šovakar, 28. oktobrī, vienā no Rīgas populārākajām atpūtas vietām notiks grandiozs pasākums – Saimnieks meklē sievu dalībnieces Magones Burkas radošais vakars. Skaties.lv atklāj, kas vēl bez dzejas gaidāms ballītē.

Magones Burkas radošais vakars sāksies 20.00, un to atklās dzejnieces svinīgā uzruna faniem.

Realizējot vienu no mākslinieces kvēlākajām vēlmēs, dzejas vakaram ir piesaistīts profesionāls koklētājs. Magones vārsmas mīsies ar dzidrām kokles skaņām, radot teju ārpasaulīgas burvestības atmosfēru.

Taču tas nebūt nav viss. Efektu paspilgtinās fotogrāfes Helēnas Studentes fotogrāfijas, kurās iemūžināti spilgtākie brīži no dzejnieces ikdienas. Kā čalojošs strauts šie attēli plūdīs starp dzejas rindām, un šī attēlu, skaņas un dzejas vārsmu saspēle aiznesīs ikvienu viesi vēl nebijušos emociju augstumos.

Vakars turpināsies brīvi radošā atmosfērā. Ikvienam viesim būs iespēja sagatavot savu jautājumu Magonei, un anonīmi ievietot to jautājumu kastītē.

Dziļākie jautājumi tiks atbildēti un, kas zina, pārtaps sirdis sildošā diskusijā. Par privātām lietām Magone nerunās.

Veldzējušies pie mākslas trauka, viesi varēs turpināt vakaru dejās – skanēs Magones izvēlēta diskotēkas mūzika. Ļoti iespējams, ka uz kādu valsi uzlūgt varēs arī pašu dzejnieci!

Pasteidzies! Viesu sarakstā ir vēl pāris brīvas vietas pašiem lielākajiem faniem! Piesakies, un varbūt arī Tu varēsi baudīt šo pasākumu!

Taču, ja netiec uz pasākumu, nebēdā. Skaties.lv informēs par dzejas vakara norisi, piedāvājot noskatīties dzejas lasījumus video formātā.

Piesakies savam ielūgumam!

Foto: skaistā Magone

TOP komentāri

 • Laila
  +1 +1 0

  Laila

  Magone,šovā ''saimnieks meklē sievu'' biji viena prosta bāba,kurai labāk muti vaļā nevērt.Tādi ''jaukumi'' nāca no tavas mutes ka kauns bij klausīties.
  Kādu dzejas šovu tu pasniegsi tagad? neko vairāk par kūtspakaļas romantiku nevarēs saagaidīt.Jo kā saka suns spalvu met,bet tikumu nē.
 • reālists
 • to lailai - Vitolam
  0 0 0

  to lailai - Vitolam

  Vītol, Vītol, kā nu skauž,
  Tagad smagi nagus grauž.
  Kā nu drāzīs, kā nu svilpos
  Savu koka ,,stabulīti,,?
  /LV/

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl