Jau nākamgad viņi svinēs 40 gadu kāzu jubileju! ”Saimnieks meklē sievu” zvaigznes Aivara vecāku skaistais mīlasstāsts

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

3 komentāri
Jau nākamgad viņi svinēs 40 gadu kāzu jubileju! ”Saimnieks meklē sievu” zvaigznes Aivara vecāku skaistais mīlasstāsts
Linda Vincāne/Skaties.lv

Kamēr ”Saimnieks meklē sievu” Aivars Dimitrijevs savu dzīvesdraudzeni vēl tikai izvēlas, viņa vecākiem nudien ir kritusi laimīgā loze. Abi jau nākamgad svinēs 40 gadu kāzu jubileju, un atklāj Skaties.lv savu amizanto iepazīšanās stāstu un mīlestības recepti.

”Viņš atbrauca pie manis 10. martā, un jūnijā mēs sarakstījāmies,” sarunā ar Skaties.lv skaistā stāsta sākumu atceras Aivara mamma.

Abi smejas, ka viņu mīlasstāsts neatpaliek no saimnieku šova kaislībām. Bijis 1977. gada pavasaris, Aivara tēvs atgriezies mājās no armijas un steidzis uzmeklēt meiteni, ar kuru armijas laikā bija apmainījies vēstulēm. Dzīvē abi vēl nebija tikušies.

”Trīs meitenēm biju uzrakstījis vēstules, un šī viena atbildēja,” smaida Aivara tētis.

”Atbrauca, izkāpa no taksometra,” atceras viņa izredzētā, kura toreiz vēl nav nojautusi, ka ir izredzētā. ”Mums gar māju ceļš. Māja, kā jau toreiz kolhozā deva – vienā pusē mēs, otrā – kaimiņi. Tur ar man draudzene dzīvoja.

Pa logu skatos – vai dieniņ, ku’ pie manas kaimiņienes smuks puisis nāk, no armijas atnācis! Māsa saka – nekā, nāk uz mājas otru pusi!

Jā, sit pie durvīm! Māsa paver durvis – saucot mani. Es pieeju un prasu: “Kas tu tāds esi, un ko tev vajag?” Neatpazinu!” smejoties atceras Aivara mamma. Jā, abi sarakstījušies vēstulēm, apmainījušies bildēm, taču redzēt cilvēku dzīvē tomēr esot kas cits.

Aivara tēvs gan smejas – viņš uzreiz atpazinis izredzēto!

Nu abiem ir jau divas meitas, dēls Aivars un četri mazdēli. ”Visu laiku saku – Dieviņ, dod man kādu mazmeitiņu! Aivaram jau bērni ļoti patīk,” smaida Aivara mamma.

Aivaram jau ir skolas vecuma dēls. Lasi TE!

Jau vasarā abi svinēs 40. kāzu gadadienu, un, kā novēroja Skaties.lv, starp abiem joprojām ir spoža mīlas dzirksts. Bet kādu padomu pāris var dot jaunatnei, tostarp, Aivaram?

Aivara mamma

”Vajag vienkārši pieslīpēties vienam otram. Neskriet prom pēc pirmajām problēmām, un tad jau viss izdosies.”

”Kaut kāda saderība, cieņa vienam pret otru un tad jau pieradums, kas, starp citu, ir lieliska lieta, kam mūsdienās nez kāpēc piešķir negatīvu nokrāsu.

Un obligāti vajag sarakstīties. Var netaisīt lielas kāzas baznīcā, bet tīri dēļ dokumentiem ģimeni jānoformē oficiāli,” uzskata tēvs.’

 

3 komentāri