Jau četri bērniņi vienā šovā! Saimnieks meklē sievu veiksmes stāsts

11 komentāri
Jau četri bērniņi vienā šovā! Saimnieks meklē sievu veiksmes stāsts
Magone Burka (TV3 publicitātes foto)

Atsevišķu indivīdu zākāts un pelts, šovs Saimnieks meklē sievu tomēr ir un paliek piemērs citām attiecību spēlēm, kā radīt ģimenes un vairot mīlestību Latvijā. Četriem no kopā 15 galvenajiem varoņiem ir izdevies šovā atrast otro pusīti un šo mīlestību svētīt ar bērniņiem. Trīs puisīši un viena meitenīte – tik daudz mazuļu četru gadu laikā radušies pateicoties ekrāna spēlei.

Kārlis – Birkenbergu brašais puika

Par vienu no iekārojamākajiem vīriem šova debijas sezonā kļuva Sandis Birkenbergs no Salacgrīvas puses. Uzņēmis savā saimniecībā precēties kāras dāmas, Sandis ātri vien saprata, ka īstā būs simpātiskā brunete Marita Upīte.

Gadu pēc iepazīšanās ekrāna spēlē abi svinēja skaistas kāzas, kurās ieradās arī spēles vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare. Vēl gadu pēc kāzām, 2014. gada rudenī, ģimenītē ienāca trešais – dēliņš Kārlis.

Kā uzsvēra laimīgais tēvs, puisēnam vārds izraudzīts kā īstam saimniekdēlam – tēvs pārliecināts, ka arī dēls turpinās tradīciju un pieaudzis darbosies dzimtas rūpalā.

Lepnais tētis savā Draugiem profilā ievietojis video, kurā redzams, ka mazais Kārlis jau izaudzis par brašu un ļoti atraktīvu puisi, tātad – būs labs saimnieks.

Foto: tā sākās Birkenbergu stāsts

Raimonds Saulgaitis Burka – Magones un Venta atvasīte

Šova otrajā sezonā par demogrāfiskās situācijas uzlabošanu parūpējās līdz šim vienīgā saimniece šovā – Magone Burka. 2014. gada jūnijā pasaulē ieradās mazais Raimonds Saulgaitis, kuru Magone un viņas izvēlētais Ventis Vītols radīja vēl filmēšanas laikā.

Diemžēl Magones un Venta skaistais stāsts pārtrūka, saimniecei vēl gaidībās esot. Lai gan Ventis pat paguva bildināt Magoni un viņa pēc šova noslēguma kopā ar dēlu no iepriekšējām attiecībām pārcēlās uz dzīvi pie brašuļa, ilgs mūžs abu attiecībām nebija lemts – abu raksturu atšķirības un biežās nesaskaņas ikdienu pārvērta par īstām mocībām un beigu beigās abus izšķīra.

Mazajam Raimondam Saulgaitim tika dots cildenais Burku dzimtas uzvārds, un pēc ilgstošiem publiskiem strīdiem ar dēla tēvu Magone tiesā izcīnīja atsevišķas aizgādības tiesības pār puisēnu.

Nu jau vairāk kā gadu Magone ar abiem dēliem dzīvo Anglijā, kur gatavojas atkal precēties.

Foto: skaistā Magone

Niko – sirsnīgā “dabas bērnu” Vaikuļu pāra acuraugs

Gadu pēc iepazīšanās ekrāna spēlē apprecējās arī pāris, par kuru skatītājiem uzreiz bija skaidrs – viņi ir kā radīti viens otram. Tie bija Kaspars Vaikulis un Gunita Briede, kuri sava dabai pietuvinātā dzīvesveida un sirds gaišuma dēļ iesaukti par “dabas bērniem”.

2015. gada nogalē ģimenīti papildināja dēliņš, kuram vecāki izvēlējās dot vārdiņu Niko. Ienākot ģimenē trešajam, Vaikuļi pārdeva arī māju, ko skatītāji redzēja šovā un pagaidām mitinās dzīvoklī laukos pie upes.

”Visiem trim mums šī māja palika par mazu. Tagad meklējam jaunu mājvietu, bet arī šeit ir labi – klusi, mierīgi, skaisti un pie dabas,” tā Gunita.

Viņa neslēpj, ka mazajam Niko noteikti pievienosies brālītis vai māsiņa, taču tas notiks pēc laika. ”Gan jau būs arī otrais, bet pagaidām lai paaugas šis,” tā jaunā sieviete, kuras dzīvi izmainīja dalība Saimnieks meklē sievu.

Foto: vai atceries pirmo sezonu, kurā satikās Kaspars un Gunita?

Paula – Jāņa Šmita un viņa Daigas mīlulīte

Pagaidām vienīgā meitenīte, kuras piedzimšanā nozīmīgu lomu spēlē Saimnieks meklē sievu, ir Jāņa Šmita un Daigas Eglītes atvasīte Paula.

Šī pāra stāsts mazliet atšķiras no citiem šī šova romāniem, jo saimniekdēls Jānis sākumā ar izvēli nošāva greizi, atstājot Daigu otrajā vietā. Laimīgā kārtā puisis drīz vien saprata, ka pieļāvis kļūdu, un atgriezās pie Daigas, kas viņam iepatikās no pirmā acu skata.

Jānim paveicās, jo Daiga bija saprotoša. ”Sākumā jau visi varam mazliet kļūdīties. Svarīgi, ka tagad esam ģimene,” pagātnē neskatās Daiga.

Pāris, kurš iepazinās šova filmēšanas laukumā pagājušā gada augustā, ar atvasīti tika svētīts šovasar pēc Jāņiem – meitiņa piedzima savas mammas dzimšanas dienā.

Foto: Jānis šovā Saimnieks meklē sievu

11 komentāri