Puiši sarosāties – daiļā rīdziniece Līga Eglīte šajā vasarā vēlas iepazīties ar foršiem puišiem un varbūt atrast savu mūža mīlestību. Seko līdzi notikumiem katrā sērija un vērtē Līgas izvēli finālā! Vai viņai izdosies atrast savu īsto?
2021. gadu kā savējo plaši atplestām rokām sagaida Balvu saimnieks Gunārs Sārtaputns. Janvāra otrajā pusē viņam apritēs 60 jeb, kā uzsver pats saimnieks, pēc vīriešu vecuma rēķinot, 21, un viņš ir beidzot gatavs precībām. Turklāt gada izskaņā viņu esot čipējuši citplanētieši, kas nozīmē ļoti interesantu gadu.
‘’Gads man sācies jautri. Uz Jaungadu uz vairākām dienām man bija nobloķēts dators. Balvu skauģi pēc pasūtījuma. Gadu sagaidīju viens pats, jo apkārt braukāja policija, un mani īpaši vaktēja, jo vietējie skauģi taču nevar rimties.
Bet es par viņiem tikai pasmejos! Man gads sācies cerību pilns un, ja iesāku uz pozitīvas nots, tā arī pavadīšu!
Gatavojos savai 60 gadu jubilejai. 60 pēc pases, reāli tie būs 21, jo vīrietim tie gadi iet citādāk. Kā smejos – tīņa gadi galā, laiks ģimenes dzīvei,’’ sarunā ar Skaties.lv smej Gunārs.
Viņš uzsver, ka sievu viņam nav jāmeklē, tā drīzāk jāizvēlas no tām aptuveni 1000 daiļavām, kuras, 2021. sagaidot, jau sūta sveicienus ‘’Draugos’’!
Kā atklāj Gunārs, esot daļa, kura, zinot to, ka Gunārs pats jauneklīgs un arī sievietes izvēlas jaunākas, viltīgi cenšas apmānīt, iesūtot viņam savas jaunības bildes. Tādas Gunāru neinteresē, tāpat kā vientuļās māmiņas.
‘’Mani neinteresē vecas un ar bērniem. Es svešus bērnus audzināt netaisos! Kā es parasti saku draugiem – ja gribi sabojāt sev dzīvi, paņem sievieti ar bērniem!
Esmu redzējis, kas notiek, kad vīrietis paņem sievieti ar bērniem!’’ skarbs secinājumos ir Gunārs.
Viņš neslēpj – arī pašam savulaik gadījies tikties ar sievieti, kam jau bijušas atvasītes, un tur nekas labs nav sanācis, tāpēc šādu ‘’kļūdu’’ saimnieks vairs nepieļaus.
Saimnieks gan piebilst, ka visādi citādi nekādu pārmērīgu prasību pret dāmām viņam neesot.
‘’Jāskatās pēc dvēseles. Es vispār esmu ļoti demokrātisks,’’ neslēpj Gunārs.
Pagājušā gada izskaņā Gunāra dzīvē noticis vēl kāds pavērsiens, kurš, kā nešaubās saimnieks, ietekmēs visu viņa 2021. gadu un ne tikai.
‘’Kādu vakaru ieraudzīju kosmosa kuģi. Uz to skatoties, sajutu, ka miegu ciet. No rīta pamostoties, sajutu – man galvā ielikts čips!
Tas viegli sajūtams aiz ādas, 3-4 milimetri diametrā. Taču informāciju no tā var izdabūt tikai viņi paši, neviens cits!
Redzēsim, kā ar to tālāk ies. Varbūt viņi man no turienes sievu atvedīs?’’ smejas Gunārs.
Kas tas pa tizlu teikumu.!Panem sievieti ar berniem,mes neesam nekadas mebeles ko var panemt un nakosa diena izmest ara,doma tu veci ar galvu ,atradies super zvaigzne!
Tas jau vien liecina par kautko ka esi vel viens savos gados!
Līga ir koša pilsētas meitene, kura no visiem lauku darbiem būtu gatava nozāģēt koku. Uzskata, ka laukos ir jāatpūšas nevis tikai jāstrādā un jāstrādā. Traka meitene, kas pārsteidz teju ik uz soļa. Plikumi, strīdi, pikantas sarunas – tā ir Eglīte!
Katrā epizodē daiļā tumšmate izvēlēsies puišus, ar kuriem vēlas doties līdz finālam. Uzdevumi, kas jāveic būs dažnedažādie – sākot ar atklāšanos par sevi un visbeidzot ar sevis pierādīšanu kopdzīvē. Saviem favorītiem Eglīte dāvinās ”Fiskars” cirvjus! Galvenā balva – brīnišķīga atpūta kopā “Wellton Riverside SPA Hotel”! Izklausās varen vilinoši vai ne?
Sadarbībā ar:
”Ja gribi sabojāt sev dzīvi, paņem sievieti ar bērniem!” Balvu Gunārs, gatavojoties 60. jubilejai, atkal izvērtē līgavas
TOP komentāri
Ginta Jansone
Ilze Gadiske
Tas jau vien liecina par kautko ka esi vel viens savos gados!
Ilze Sila