Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

11 komentāri
”Ja es nebūtu piedalījusies ”Saimnieks meklē sievu”, nebūtu satikusi savu mūža mīlestību.” Trešās sezonas dalībnieces Liānas fantastiskais stāsts
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

”Vai atradi savu saimnieku? Bet varbūt viņš nemaz nav jāmeklē?” šādu vēstuli sociālajos tīklos laiciņu pēc it kā neveiksmīga mēģinājuma ieinteresēt Jāni Kauķi ”Saimnieks meklē sievu” trešās sezonas ietvaros saņēma Liāna Kjudelīte. Nu viņa var teikt – dalība TV3 šovā apgrieza viņas dzīvi kājām gaisā. Jaunā sieviete, kura tieši pateicoties šovam atradusi mīlestību, ar kuru kopā audzina meitiņu, uztic Skaties.lv savu stāstu.

Saimnieka Kauķa nesaprastais pārsteigums

Liānas stāsts sākās 2015. gada vasarā, kad meitene pieteicās dalībai ”Saimnieks meklē sievu” trešajā sezonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Īstenībā es pat nebiju redzējusi sēriju, kurā rādīja saimniekus. Tajā laikā dzīvoju Rīgā pie draudzenes, un viņa man paziņoja: ”Es uzrakstīšu vēstuli no tevis, tev nekas nav jādara!”

Nodomāju – kāpēc gan ne? Biju traka un, tā kā pati biju strādājusi reģionālajā televīzijā, no kamerām nebaidījos. Teicu – labi, ”prikola” pēc lai iet!” sarunā ar Skaties.lv smejas Liāna.

Draudzene nosūtījusi, kā Liāna smejas, CV cienīgu vēstuli Jānim Kauķim, un meitenes jautrojoties ”iekarsušas” – otrs pieteikums nosūtīts Ģirtam Brumsonam.

Liels bijis pārsteigums, uzzinot, ka Liāna iekļuvusi Kauķa izvēlēto meiteņu pieciniekā un jābrauc filmēties.

Uz tikšanos ar saimnieku Liāna devusies vairāk kā uz piedzīvojumu, ne cerot, ka izdosies satikt lielo mīlu. Jā, viņa sagatavojusi jauku dāvaniņu, pēc kuras viņu visdrīzāk atceras arī ”Saimnieks meklē sievu” skatītāji.

Liāna

Liāna

Nopirku lielu kasti, tajā bija divas krūzītes, kafija un konfektes. Ar domu, ka mēs no rīta varētu kopā dzert kafiju. It kā nekas tāds, man vienkārši patīk pārsteigumi, bet Jānis diemžēl nesaprata.

Viņš domāja, ka gribu ”piebraukt”

Puisis viņu savā favorīšu trijniekā nav izvēlējies, taču Liāna nav skumusi. Viņas stāsts ar to tikai sācies.

”Nebija tā, ka gāju uz šovu, sapņojot par sevi kopā ar Jāni, nē. Man galvenais bija – labi jāizskatās, labi sevi jāparāda, jo to jau kāds tomēr redzēs. Un gan jau man kāds uzrakstīs.

Patiesībā gāju satikt Jāni, domājot par kādu citu,” smejas Liāna.

Pēc filmēšanās viss apgriežas kājām gaisā

”Biju priecīga, ka Jānis mani neizvēlējās, jo, ja godīgi, radās sajūta, ka viņam vajadzīgs ”dzelzis”, ne sieviete. Randiņa laikā radās iespaids, ka viņu neinteresē tās meitenes – viss, ko viņš stāstīja, bija ap tām mašīnām, ko viņš taisa. Nelikās, ka viņam vajadzīga sieviete,” nu ar smaidu uz randiņu saimnieku šova ietvaros atskatās Liāna.

Pēc filmēšanas Liāna nokļuvusi slimnīcā un domas par randiņiem uz laiku nācies atlikt. Sociālajos tīklos pienākušas vēstules no vīriešiem, kuri ieraudzījuši Liānu ekrānos un vēlējušies uzsākt sarunu, taču Liāna nav atbildējusi – neviens kaut kā nav piesaistījis.

”Tad pamanīju, ka ilgu laiku neatvērta stāv vēstule no kāda Jurģa. Man patika viņa rakstības stils, tāpēc atbildēju,” atceras Liāna, kuru Jurģis ”paņēmis” ar jociņiem par saimnieka meklēšanu.

Kad Liāna iznākusi no slimnīcas, abi sarunājuši satikties. Bija oktobris un ”Saimnieks meklē sievu” pilnā sparā gāja ekrānos, kad sākās Liānas īstais šovs.

Pirmais randiņš ar ”īsto saimnieku”

Liānas un Jurģa pirmais randiņš noticis Mežaparkā. Puisis uz tikšanos ieradies ar skaistu puķi, bet Liāna – ar tēju, kas papildināta ar balzamu.

Tikšanās izvērtusies visas dienas garumā – sarunās izstaigāts ne tikai Mežaparks, bet ar kājām noiets ceļš līdz Bastejkalnam, lai arī meitenei kājās bijuši zābaciņi ar ļoti augstiem papēžiem.

Liāna

Liāna

”Tā viss sākās un lēnām attīstījās. Un tagad es varu teikt, ka esmu ļoti laimīga – mēs nu esam trīs – audzinām meitiņu Keitiju. Bērniņš bija ļoti gaidīts un plānots.

Lai arī esam kopā salīdzinoši īsu laiku, esam izgājuši cauri dažādiem pārbaudījumiem. Esam kopā pārvarējuši dažādas grūtības, un tas, manuprāt, ir tas, kas ļāvis iepazīt vienam otru daudz dziļāk, saprast vienam otra nozīmi. Esmu viņu iemīlējusi, viņš man ir ļoti svarīgs.

Un, jā, tieši pateicoties ”Saimnieks meklē sievu” es esmu atradusi savu dzīves mīlestību.”

Abi tūlīt svinēs attiecību divu gadu jubileju, bet jūtas tā, it kā būtu kopā mūžīgi – abi silti pieņemti viens otra ģimenē, un, kā smejas Liāna, iespējams, visi bijuši pazīstami iepriekšējā dzīvē.

Liāna smejoties atstāsta arī Jurģa stāstu- puisis ar mammu kādu vakaru dzēris vīnu, fonā skanējis ”Saimnieks meklē sievu”.

Kad ekrānā rādīta Liāna, Jurģa mamma esot izteikusies: ”Nu šī gan nē!”

Taču Jurģi meitenes personība ieinteresējusi, un uzrakstīta vēstule, kura kļuvusi par sākumu skaistajam stāstam. Lieki piebilst, ka ar Jurģa mammu Liāna tagad ir lieliskās attiecībās.

Nu Liāna izveidojusi īpašu fotoalbumu, kurā dokumentē savas un Jurģa mazās ģimenītes gaitas. Albuma titullapā, protams, ir tieši šī vēstule, ar kuru sākās stāsts.

Aiz saimnieka slēpjas vēl neskaitāmi citi puiši…

”Kad pieteicos šovā, man likās, ka neviens jau tādu ”Saimnieks meklē sievu” neskatās. Pēc tam izrādījās, ka pilnīgi visi bija skatījušies. Visi bija mani redzējuši, zvanīja, rakstīja.

Jā, šad tad mēs saviem draugiem pastāstam, kā viss sākās – ar manu parādīšanos šovā.

Patiesībā jau grūti iedomāties, ka pēc dalības šovā tu kādu vari satikt un kaut kas var izveidoties. Mūsdienās cilvēki meklē attiecības caur internetu, bet, manuprāt, tas ir garām. Televīzijā vismaz cilvēku daļēji redzi – kā viņš izturas, kā uzvedas,” spriež Liāna.

Principā vēl viens brašs puisis esot atradis sievu saimnieku šovā, tikai tāds nieks, ka viņš nemaz pats nav filmējies.

Liāna

Liāna

Paldies raidījumam, jo ja nebūtu pieteikusies ”Saimnieks meklē sievu”, es viņu nebūtu satikusi.

Jauno saimnieku sezonu ģimene skatīsies nu jau trijatā. Bet pirms tam abi noteikti atkal noskatīsies sēriju ar Liānas piedalīšanos toreiz, trešās sezonas sākumā. Nu jau, to skatoties, liekas – labi, ka Jānis neizvēlējās Liānu!

”Tad viss būtu izvērties pavisam citādi. Man patīk no sirds darīties, tā ka nešaubos, ka pie Jāņa būtu sataisījusi tādu šovu, ka labi vien ir, ka tālāk netiku. Viss dzīvē notiek tā, kā tam jānotiek,” sirsnīgi nosmejas šova dalībniece.

Jaunajām šova dalībniecēm viņa vēlas teikt vienu – arī tad, ja iecerētais saimnieks tevi neizvēlēsies, tu esi uzvarētāja.

”Galvenais ir sevi labi parādīt, labi izskatīties un iet uz to, ka tevi tomēr redzēs citi cilvēki. Ne tikai saimnieks. Arī citi vīrieši, varbūt pat daudz skaistāki un seksīgāki. Varbūt tādi, kam ir daudz nopietnāki nolūki.

Varbūt tevi redzēs tavs īstais. Jo es varu pateikt un ar savu piemēru apliecināt – raidījums var palīdzēt atrast mīlestību. Es esmu tādu atradusi,” jaunās sezonas dalībnieces iedrošina Liāna.

Kā Liāna atzīst, tad Jurģis ir sevi pierādījis kā lielisku vīrieti un mīlošu tēvu.

”Viņa harizma un mērķi liek laikam ritēt uz priekšu daudz straujāk. Lai gan Jurģim ir tikai 26 gadi, neskatoties uz daudziem šķēršļiem un grūtībām, viņš pats saviem spēkiem savā dzīvē ir daudz sasniedzis, tieši mērķtiecība un atklātība ir bijuši viņa lielākie ceļabiedri,” ar mīlestību stāsta Liāna.

Tieši šis bija tas, kas Liānu uzrunāja. Arī šobrīd, Jurģis pret grūtībām skatās pretī ar lielu cīņas sparu. ”Esmu viņu iemīlējusi, viņš man ir ļoti svarīgs. Esmu pateicīga viņam par rūpēm un ļoti novērtēju visu to, ko viņš ir darījis mūsu mazās ģimenes labā,” savai saimnieku stāsta laimei no sirds pateicīga ir Liāna.

TOP komentāri

 • Diāna
  +27 +26 -1

  Diāna

  Dienas prieks šis skaistais stāsts! Liāna, nepazīstu Jūs personiski, bet radījāt man siltas emocijas dienas izskaņā. Lai laime un mīlestība Jūsu ģimenītē.
 • mamma
  +11 +11 0

  mamma

  tad kad Tev būs bērniņi, redzēsi, ko Tu izdarīsi ar matiem.kad mazulītis jāaudzina nav laika ik dienas lokas taisīt. kaut nu katra jaunā mamma izskatītos tik labi kā Liāna!
 • Arī mamma
  +8 +8 0

  Arī mamma

  Daudzām jaunajām māmiņām pēc dzemdībām mati krīt arā saujām (arī man tajā skaitā). Un arī es nogriezu savus garos matus, jo uzskatīju, ka daudz labāk tie izskatīsies īsi, jo būtu smieklīgi staigāt apkārt ar 3 nožēlojama paskata spalvām, kas sniedzas līdz viduklim. Labāk īsi un veseli nekā gari un kas izskatās pēc švammes. Tagad man tie ir atauguši jau līdz pleciem un ir biezi un skaisti. Galu galā nav jau zobi - ataugs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl