”Ir grūti, es ilgojos pēc mājām.” Vācijā dzīvojošais saimnieks Aivars nāk klajā ar skaudru paziņojumu

Šova ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieks Aivars Dimitrijevs nesen Skaties.lv stāstīja par to, cik labi iekārtojies Vācijā, atradis lielisku darbu vistu fermā un pagaidām atgriezties nedomā. Taču ilgas pēc mājām piemeklējušas arī saimnieku. Kādā pavasara vakarā Skaties.lv sasniedza skaudras smeldzes pilns zvans no Vācijas.

Atpakaļ uz rakstu

14 komentāri

 • Āmen

  Āmen

  Tur arī vistas jāķer raķešu ātrumā. Vācietis noteikti bezgala priecīgs ka pie viņa tāds strādā pa niecīgu samaksu un vēl dzīvo šaubīgos apstākļos.
 • Janis Jansevics

  Janis Jansevics

  Kāpēc tik raudulīgi? Nu ka nevar tad kāpj autiņā vai busiņā un laiž atpakaļ. Puņķošanās nelīdzēs. Vistas visur kladzina vienādi.🤣🤣🤣
 • Zinta Briede
 • Cīnies un ceri...

  Cīnies un ceri...

  Ja kas,rējēji,katram pašam ir tiesības izlemt savu dzīvi,un tiesāt citus nevienam nav ļauts!Bet tu Aivar nesatraucies,tā notiek ar daudziem,tas ir tā sauktais svešuma sindroms,un tas ir tikai dabīgi ,jo cilvēks tā ir iekārtots,ka viņam vajag blakus savējos,ka viņam vienmēr velk uz mājām!!! Bet ir arī cilvēki,kas var gadiem klīst pa pasauli un ...viņam nevelk pie savējiem un ir arī tādi,kas nevar pacelt savas ' smagās vietas', lai kautko savā dzīvē manītu.
 • liepājas dacīte

  liepājas dacīte

  Vaiii, kā man sadubultojās viss. Tas laikam no kaiju kakām. Tikko ieķēzēju atkal pie saknēm. Galviņā rebonis.
 • liepājas dacīte

  liepājas dacīte

  Brauc tik mājās, mīlulīti. Man naudiņa iet uz beigām, bet jāšpricē lūpas un nav naudas par ko acīm kontūrzīmuli nopirkt, acu ēnām nepietiek, jo katru dienu kilograms aiziet. Tagad iztieku ar ogli un zeļonku. Vismaz ilgāk turās. un matiem saknes ataugušas! Nav par ko nobalināt! Smērēju ar kaiju sūdiem, man teica, ka tie palīdzot balināties. Bet tie dikti smird un nesaprotu kapē visi mūk no manis.
 • liepājas dacīte

  liepājas dacīte

  Brauc tik mājās, mīlulīti. Man naudiņa iet uz beigām, bet jāšpricē lūpas un nav naudas par ko acīm kontūrzīmuli nopirkt, acu ēnām nepietiek, jo katru dienu kilograms aiziet. Tagad iztieku ar ogli un zeļonku. Vismaz ilgāk turās. un matiem saknes ataugušas! Nav par ko nobalināt! Smērēju ar kaiju sūdiem, man teica, ka tie palīdzot balināties. Bet tie dikti smird.
 • Nuja

  Nuja

  Epā, te nu bij,lielais naudas pelnītājs! Visi tādi aizbrauc, tur zāle zaļāka, vairāk maksā... , bet kad kovids pie pakaļas , skrien šurp acis pārbolījuši
 • Sētnieks
 • Elīna Gerharde

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!