45 komentāri

Šova Saimnieks meklē sievu varone un dzejniece Magone Burka savu kāzu priekšvakarā atklāj ļoti drosmīgu lēmumu, kuru kopā ar topošo vīru pieņēmusi jau attiecību sākumā. Pāris jau trīs gadus dzīvo bez seksa, un pirmo reizi viens otru iepazīs kāzu naktī.

“Mans itālis ir ar spēcīgu temperamentu. Viņš izprot mūziku, bet dzeju var izspēlēt un uzzīmēt. Viņš spēj pa īstam sajust un mīlēt, viņam nepastāv tikai fiziska mīlestība. To iepazīsim tikai kāzu naktī,” sarunā ar Skaties.lv drosmīgo lēmumu, ko abi ar līgavaini pieņēmuši, atklāj Magone.

Dzejniece neslēpj – to, ka, atrodot īsto vīrieti, ar seksa priekiem nesteigsies, viņa sapratusi arī pēc saviem piedzīvojumiem ar šovā iepazīto Venti, kurš pat pēc attiecību izjukšanas plātījies, ka no guļbaļķa izdrāzīšot viņai kādu mīlas rotaļlietu.

Magone smej, ka solīto rotaļlietu tā arī nav saņēmusi, toties viedu mācību visai dzīvei gan. Tāpēc abi ar itāli, pirms trim gadiem iepazīstoties, vienojušies – fiziska mīlestība būs tikai pēc kāzām.

Mums ir revolucionārs atklājums, ka mīla ar ārzemnieku latviešu dāmām var nākt par labu. Vairāk lasi šeit!

FOTO

“Tāds ir mūsu apsolījums. Tas nav nekas neizdarāms. Patiesībā tikai šādā veidā, bez fiziskas ietekmes, attiecības var redzēt un izvērtēt caur citu prizmu.

Jo uzticība ir liela alga, grūti un ilgi pelnāma,” dzīves gudrībās dalās Magone. Dzejniece neslēpj, – abi ar itāli attiecībās ir jau trīs gadus, un abi solījumu ir godam turējuši. “Tā rūdījās tērauds,” trīs gadus ilgo atturību raksturo Magone.

Jā, apkārtējie, uzzinot par to, ka skaistais pāris dzīvo ar šādu mūsdienām neparastu apņemšanos, nereti neslēpj neizpratni. Taču tā tam nevajadzētu būt.

“Kāds kolēģis man reiz pasmaidīja, šo uzzinot. Bet kam līdz skaists zirgs vai bezzobains ēzelis, ja tas nav darba darītājs?” jautā Magone, šajā gadījumā ar darbu saprotot strādāšanu pie attiecībām visa mūža garumā, kas iever ko vairāk par fizisko kontaktu.

Kas nav mazsvarīgi, fiziskā atturība Magonei palīdz vēl spožāk realizēt sevi garīgajā sfērā – top īpaši daudzi lieliski dzejoļi.

Veltījums Ventim Vītolam

Foto: skaistā Magone

TOP komentāri

 • Reālists
  +16 +16 0

  Reālists

  visticamāk ka tas itālis gaidīdams kāzu nakti, spriedzi noņem ar kādu citu, nu neticas ka tik ilgi vecis var iztikt bez tā, ja protams ar to lietu viņam tur viss ir kārtībā. Un vispārībā tā gaidīšana līdz kāzu naktij ir loterijas biļete, jo ja nu viens otram gultā galīgi neder, agri vai vēlu nesaderība gultā ietekmēs arī ikdienas sadzīvi.
 • Aina
  +16 +14 -2

  Aina

  Magonīt,nu beidz eksponēties, nesanāks no Tevis dzejniece,tāpat kā no manis rakstniece,žēl Tevis,nekļūsti par izsmieklu,un liec tam Ventim mieru,audzini savus bērniņus.
 • Pālis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl