Iepazīsties! Šova ”Saimnieks meklē sievu” vīru izvēlētās līgaviņas

58 komentāri
Iepazīsties! Šova ”Saimnieks meklē sievu” vīru izvēlētās līgaviņas
Toms Norde

Dots starts mīlas spēlei ”Saimnieks meklē sievu” – pieci stalti saimnieki izvēlējušies katrs pa piecām apburošām dāmām, ar kurām jau nākamnedēļ ies uz randiņiem, lai izvēlētos trīs, kuras aicināt uz saimniecībām. Skaties.lv iepazīstina ar katra saimnieka favorīšu piecinieku.

Vairāk par saimniekiem lasi un viņu sētas apskati šeit!

Jānis Fogels

Lai arī Jānim kā jau vīrietim acis vairām apstājās pie skaistāko meiteņu bildēm, mamma un citas ekspertes, kuras vērtēja vēstules, atgādināja – jāizvēlas dabiskas un strādīgas dāmas! Visiem kopā izdevās atlasīt piecas patiešām skaistas un sirsnīgas meitenes.

Aivars Dimitrijevs

Aivars jau mazliet pasteidzies pa priekšu spēlei, pirms šova jau sarakstoties ar divām meitenēm! Par vienas dalību spēlē pagaidām nav skaidrības, taču Aivars uzstāj, lai viņa tur būtu!

Mārtiņš Līcis

Mārtiņš pieņēmis drosmīgu lēmumu, nebaidoties uz randiņiem aicināt divas meitenes, kuras uz tikšanos jau uzaicinājuši arī citi saimnieki! Starp citu, ieraugot novadnieku ekrānā, viņu uzrunāt ar vēstules starpniecību beidzot uzdrošinājusies arī zināma vietējā meitene!

Lasi interviju ar smuko Anci, kuru izvēlējušies trīs saimnieki!

Pēteris Grudovskis

Sezonas pieprasītākajam saimniekam izvēle bija visplašākā un puisis neslēpa, ka malā atlikt vai draugam atdot nākas pat ļoti simpātiskas meitenes. Ar īpašas ”ekspertu” komisijas palīdzību vietējā Tautas namā tika atlasītas piecas daiļavas, no kurām patiešām viena skaistāka par otru!

Andris Leimants

Kamēr jaunie saimnieki meitenes nereti izvēlējās pēc bildēm, sezonas vecākajam vīram Andrim bildes nebija tik svarīgas. Kāda no vēstulēm uzrunāja tik ļoti, ka saimnieks aicināja sievieti uz tikšanos, lai arī viņa nebija atsūtījusi foto!

TOP komentāri

 • pfff
  +26 +23 -3

  pfff

  Būs kā ar Gundu - visi uzķeras uz smuka ģīmīša, bet patiesā seja atklāsies vēlāk.
 • Agnese
  +21 +20 -1

  Agnese

  Mjā, šīs nu būs īstās lauku saimnieces... Tam puisim, kuram mamma ar draudzenēm izvēlējās, vissakarīgākā kompānija. Nu kur tās 18gadnieces ar pieaudzētajām skropstām uz lauku saimniecībām brauks? Muļķi tie vīrieši.
 • karla
  +12 +10 -2

  karla

  Smuka jau pat ļoti, bet, vai viņai tie lauki vajadzīgi un to saimnieki vai tikai pazīmēšanās televīzijā???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!