59 komentāri

2. Aivars Dimitrijevs, 30 gadu, Jēkabpils novads, Dignāju pagasts

2/11

Mārtiņš Līcis, 27 gadi, Jēkabpils novads, Rubeņu pagasts

Foto: Skaties.lv

”Arkliņu” mājas saimnieks Mārtiņš kopā ar brāli sēj un pļauj labību. Viņš ir graudkopis, kurš nevar nosēdēt mierā un brīžos, kad laukā nav ko darīt, vienmēr atradīs kādu papildus nodarbi. Viņš labprāt strādā ar koku un brīvajos brīžos izgatavo cirvja kātus. Mārtiņš meklē slaidu, skaistu un gudru meiteni, kura labprāt nāktu dzīvot uz laukiem. Viņš nemeklē strādnieci, bet gan mīļu un jauku cilvēku, ar ko kopā būt! Meitene var būt jaunāka par Mārtiņu vai vecumā līdz 29 gadiem, bez bērniem.

Re, kā puišiem gāja atlasē! Bildes te!

2. Aivars Dimitrijevs, 30 gadu, Jēkabpils novads, Dignāju pagasts

2/11
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • Smeldze
  +5 +5 0

  Smeldze

  Manuprāt , Aigars no Cēsu novada ir visskaistākais ! Cerams atradīs savu otru pusīti !
 • Daina
  +5 +5 0

  Daina

  Uhh, kas par vīriem, grūti izvēlēties :)! Patīkami, ka šoreiz normālā vecumā nevis bērni un sagrabējuši opji :)
 • paziņa
  +4 +4 0

  paziņa

  Meitenes, izvēlieties Aigaru no Cēsīm. Tas nekas, ka puisis maza auguma, toties dzīvo skaistā, koptā trīsstāvu privātā mājā, vienīgais mantinieks, brauc ar lepnu mašīnu. Aigara vecāki ļoti gaida vedeklu un mazbērnus! Lai jums veicas pareizā izvēlē!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl