4 komentāri
Iekārojamais vecpuisis Brumsons gada izskaņā skumju nomākts
Foto no privātā arhīva

Pāris dienas pirms Ziemassvētkiem Grinča cienīgā attieksmē pret svētkiem atzinies iemīļotā TV3 šova ”Saimnieks meklē sievu” trešās sezonas meiteņu iekārotākais vecpuisis Ģirts Brumsons no Aizputes. Kādēļ tā, Ģirts laipni uztic portāla Skaties.lv lasītājiem.

Ģirts neslēpj, ka populārais TV3 iepazīšanās šovs viņa dzīvē atstājis nospiedumus: ”Gandrīz jebkurš cilvēks šovu ir skatījies, man paslēpties nav iespējams. Mani atpazīst, lai gan es neesmu ne prezidents, ne cita slavenība.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šovā gūtā slava Ģirtam ikdienā gan netraucējot.

To, vai ”Saimnieks meklē sievu” trešās sezonas skandalozākais dalībnieks patlaban ir brīvs, viņš ne apstiprina, ne noliedz.

Gundas Jandavas atklāsmes gadu pēc skandāla saimnieku šovā

Gadu pēc šķiršanās skandāla, kas satricināja pašmāju šovbiznesu, brašais kurzemnieks secinājis, ka latviešiem TV šovi ir vajadzīgi. Pats ir kaislīgs ”Lauku sētas” fans, tikmēr šīs vasaras grāvējam ”Netīrajām dejām” viņš velta kritiskus vārdus: ”Tas bija teātris.”

”Jo vienkāršāk, jo foršāk skatīties! Viss ir dabiski Ja emocijas un visas citas izpausmes ir dabiskas, šovu ir patīkamāk skatīties. Tā ir dzīve,” ”Lauku sētu” slavē aizputnieks.

Foto: Ģirta raibā ikdiena

”Man kā optimistam, katra diena šķiet jauka un skaista. Uz visu skatos no augšas. Ir prieks par katru dienu un nodzīvoto mirkli,” atskatoties uz aizejošo gadu, sarunā ar portālu Skaties.lv klāsta mākslinieks un darbmācības skolotājs Ģirts Brumsons.

Taču jautāts atklāt Ziemassvētku plānus, Ģirta atbilde pārsteidz. ”Savā ziņā Ziemassvētki man nepatīk. Ir drūms laiks, tumsa. Es neesmu ziemas cilvēks.

Tagad reliģiskais moments, kam Ziemassvētkos būtu jābūt galvenajam, ir novirzīts sāņus. Virsroku ņem muļķīgās apdāvināšanās un tamlīdzīgas lietas…

Bet jāiet citiem līdzi! Sabiedrība tādas lietas pieprasa,” klāsta Ģirts.

Šogad viņš Ziemassvētkos neko īpašu nav plānojis – svētkus svinēs ģimenes lokā. Savukārt darbavietā pienākošās divas brīvās nedēļas Ģirts izmantos mākslas vārdā – jau pavasarī viņš plāno atklāt personālizstādi.

Foto: Ģirts šovā “Saikmnieks meklē sievu”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl