Iedvesmojoši foto: kā dzīvo un dēlu audzina saimnieku šova ”dabas bērni”

7 komentāri
Iedvesmojoši foto: kā dzīvo un dēlu audzina saimnieku šova ”dabas bērni”
Instagram.com/gunitavaikule/

Lai arī pēdējā ”Saimnieks meklē sievu” sezona ar laimīgiem pāriem tā arī nevainagojās, šovā netrūkst veiksmes stāstu, un viens no tiem noteikti ir Kaspars un Gunita Vaikuļi, kuri sapazinās šova pirmajā sezonā, piecus gadus ir precējušies un audzina dēlu Niko. Gunita izveidojusi iedvesmojošu mammas fotoblogu, kurā atklāj, kā saskaņā ar dabu aug mazais Niko.

Gada sākumā pāris atklāja, ka turpina dzīvot tā, kā paši jūtas laimīgi – ģimenes galva pelna naudu, ar metāla detektoru gar grāvjiem un ceļiem meklējot metāllūžņus, bet Gunita uzņēmusies visas rūpes par Niko, kuru, iespējams, arī skolos mājās. Plašāk lasi TE!

Tā kā daudzas māmiņas un jaunās ģimenes uzrunājis pāra dzīves redzējums, Gunita ”Instagram” izveidojusi blogu, kurā dalās ar citām mammām stāstos par to, kā audzina Niko.

Kā ”Instagram” blogā atklāj Gunita, Niko jau no bērnības tiek radināts pie darba, taču vecāki māca puisēnam strādāt ar prieku. ”Kad mammai un tētim darba pilnas rokas, tad arī bērnam nekas cits neatliek kā strādāt. Dažreiz kļūst žēl mazā cilvēciņa, kad šūpoles, batuts un makšķere paliek kā “vēlāk” pagalmā, gribas mest visu pie malas un iet kopā ar mazo izklaidēties. Taču, kad iesākts darboties, arī bērns ar prieku darbojas līdzi,” pieredzē dalās iedvesmojošā mamma.

Un kur nu bērnam labāks darbs, ja ne pie medus! Kā atklāj mamma, Niko, ejot tēva pēdās, jau tagad ar prieku piedalas visos darbiņos pie bitēm.

Puisītis tiek audzināts saskaņā ar dabu, un kopā ar mammu skaistākos brīžus pavada dabā.

Ak,laimīgā bērnība! <3 Roku nepietiek,lai visus varētu noturēt :D

A post shared by Gunita Vaikule (@gunitavaikule) on

Mēdz teikt, ka ne tikai vecāki māca bērnus, bet atvases nereti izglīto savus radītājus. Arī Gunita, tā vietā, lai mācītu dēliņam kādu vienu absolūto patiesību, ieklausās mazajā un mācās no viņa pasaules redzējuma. Tā, piemēram, Gunita reiz izvārījusi kūkas. Jo kurš gan teicis, ka kūkām jābūt tikai ceptām?

Gunitas iedvesmojošajam māmiņas blogam var sekot ŠEIT!

7 komentāri