Gundas un Ģirta skandālā iesaistījusies arī Samanta Tīna: Būtne ir mana novadniece!

29 komentāri
Gundas un Ģirta skandālā iesaistījusies arī Samanta Tīna: Būtne ir mana novadniece!
Foto: F64 un Skaties.lv

Šova Saimnieks meklē sievu saldākais pāris nolēmis iet katrs savu ceļu. Šķiršanās brīdī dzirksteles gāja pa gaisu, turklāt tam visam varēja sekot līdzi televīzijā. Notikušo steidz komentēt arī sabiedrībā zināmas personas.

”Skumji, ka TV jāpiesārņo ar kompleksainām būtnēm kā @gundajandava ‪#‎saimnieksmeklesievu un jūtos neērti, ka šī būtne ir mana novadniece!” savā mikroblogošanas vietnes Twitter.com kontā raksta dziedātāja Samanta Tīna.

”Pati Samanta jau arī nav nekāds “saulstariņš”, lai tā spriestu par citiem. Un atcerieties, lūdzu, ka medijiem uz šīs pasaules pieder lielākās spējas attēlot notikumus tieši tā, kā kāds pasūta, vai arī lai vairotu kāda reitingus. Gunda pelna šim šovam naudu!” Samantas ierakstu komentē kāda viņas sekotāja.

”Paldies, par komentāru! Jā, es neesmu saulstariņš, un necenšos tāda būt! Vai esi pajautājusi pati sev, kas esi Tu? Lai Tev jauka diena,” viņai atbild Samanta.

Arī citas daiļā dzimuma pārstāves dziedātājai pārmet skandalozitāti, bet Samanta iesaka: ”Dāmas, Jūs esat brīnišķīgas! Tikai lūgums uz priekšdienām savas privātās pārdomas par mani rakstiet man personīgi! Paldies!”

”Tās nav pārdomas par Tevi, bet gan viedoklis par šovu un cilvēcību,” aizrāda viņas sekotāja.

FOTO: Samanta Tīna toreiz un tagad

29 komentāri