198 komentāri

Negaidīts pavērsiens šovā Saimnieks meklē sievu. Par vienu no šova saderīgākajiem pāriem uzskatītais Ģirts un Gunda attiecības sarauj ceļojuma laikā. ”Tu vienkārši manās acīs vairs neesi vīrietis, ja tu spēj mani nosaukt par stulbu un debilu,” par to, cik ceļojuma izskaņā nokaitēta ir atmosfēra pāra starpā, lai runā šie Gundas izteikumi! Savukārt Ģirts meiteni nosauc par raganu.

Viens no cerīgākajiem pāriem – Gunda Jandava un Ģirts Brumsons – pirms ceļojuma uz Tbilisi paguvuši sakašķēties. Ceļojuma laikā atklājas, ka Gunda vairs nav gatava tērpt līgavas kleitu. ”Es gribu vienkārši izbaudīt laiku un neiespringt ne uz ko. Viņš ir teicis, ka viņš ir iemīlējies. Tas traucē,” atzīst Ģirta līgaviņa. ”Es to apzinos, ka es esmu skaista sieviete, un tā vienmēr ir bijusi problēma – man ir grūti draudzēties ar puišiem, viņi kaut kādā momentā manī sāk iemīlēties,” atklāj simpātiskā meitene.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dievnamā, kas Eiropā atrodas visaugstāk virs jūras līmeņa, Gundu neielaiž, bet Ģirts noliek svecīti, cerot, ka visu vēl iespējams vērst uz labu. Tomēr Gunda teic, ka var piedāvāt tikai draudzību. Meitene par savu lēmumu jūt emocionālu spiedienu no Ģirta. Pēc Gundas teiktā, Ģirts ar saviem pārmetumiem viņai bojā garastāvokli.

Uz brīdi abi atrod kopīgu valodu, kad Ģirts apņēmies meiteni uzzīmēt pilsētas vidē. ”Vismaz mūzu viņš atrada,” smaida Gunda. ”Attiecības viņai pilnīgi simtprocentīgi nav prātā. Varbūt es esmu muļķis, to neredzēju un nesapratu,” skaidro Ģirts. Viņā aizdomas rada vēl kāds fakts. ”Varbūt viņai kāds aprēķins, to es nevaru apgalvot. Rēķinot arī to, ka abas ar māti piesakās [šovam – red.], kaut kāds aprēķins, iespējams, ir, bet es to nevaru apgalvot,” teic Ģirts.

Pāris pēdējā vakarā pamatīgi sastrīdas. Iemesls – Gunda teic, ka Ģirts viņu apgrābstījis. Ģirts taisnojas, ka meitenei nav pat pieskāries, pat domās nē. ”Viņam patīk palaist rokas. It sevišķi tad, kad viņš iedzer Gruzijas vīnu vairāk nekā nepieciešams. Es viņam teicu, lai viņš tā nedara, ka man tas nepatīk,” skaidro Gunda. Pēc Ģirta domām, meitenei piemīt talants aizvainot. ”Tas bija kulminācijas punkts. Man tiešām kļuva sāpīgi. Meitene nav pieaugusi, pati nezina, ko grib. Būšu atklāts un teikšu tā: viņas skatiens tiešām mani nohipnotizēja no pirmās dienas. Es sajutos apburts, bet šodien es sapratu, ka biju drīzāk noburts,” atklāj Ģirts, kurš strīda karstumā meiteni nosaucis par raganu.

Atpakaļceļā lidmašīnā Gunda un Ģirts vairs nesēž viens otram blakus, liekot noprast, ka šīm attiecībām nav lemts turpināties. Ģirts atklāj, ka būtu gatavs ar Gundu vēl satikties, bet meitene šovā Saimnieks meklē sievu iepazīto puisi nekad vairs nevēlas redzēt.

VIDEO: Ģirts un Gunda “dzirksteļo” strīdos

Gan Jānim Šmitam, gan Antrai Gailumai ceļojums uz Amsterdamu ir mūžā pirmais lidojums ar lidmašīnu. Kad gūti pirmie iespaidi par pilsētu, pāris dodas romantiskā izbraucienā ar kuģīti. Netūkst arī kaislīgu skūpstu kameras priekšā. ”Viņa ir mīļa, es esmu mīļš, izbaudījām braucienu un viens otru,” atzīst saimnieks Jānis.

”Tagad cilvēks ir atvēries, no viņa izstaro pilnīgi jaunas emocijas. Vairs nav neķītrīguma, barbarisma, tagad viņš ir mīļš. Šajās dienās es viņu ieraudzīju no pilnīgi cita skatpunkta, tāpēc viņš man ir iepaticies vairāk nekā sākotnēji,” Jāni vērtē Antra. Savukārt Jānis par Antru teic šo: ”Viņa ir ļoti jauka, mīļa persona, tiešām atraktīva, nav nekādu nepatīkamu pārsteigumu. Jau pirms šā ceļojuma sapratu un zināju, ka es uz viņu var paļauties. Tagad arī ceļojuma laikā to sapratu.”

Jānim un Antrai kā pārim varētu iet diezgan jautri, bet interesanti. ”Ja arī būtu kaut kādi kašķi vai baigie konflikti, tie noteikti sistu augstu vilni,” vērtē Jānis. ”Tomēr līdz tādiem mēs reti kad nonāktu,” puisi papildina Antra. ”Tiksimies, laiku pavadīsim kopā, brauksim uz visādiem pasākumiem. Mums ir kopīgas intereses, līdz ar to mēs vienmēr atradīsim kaut kādu veidu, kā satikties. Tad jau arī laiks rādīs, kā būs tālāk. Bet noteikti turpināsim satikties,” attiecību nākotni ieskicē Jāņa Šmita līgaviņa.

Zane Akmene un Egils Langovskis Šveicē dzīvo vienā no smalkākajām pilsētas viesnīcām, kurā viena nakts ekonomiskās klases numuriņā maksā 300 eiro. Abi ir totālā sajūsmā gan par skatu pa viesnīcas logu, gan pilsētu kopumā. ”Laba gulta – kā radīta saimniekam ar viņa potenciālo sievu,” smej Egils. Uz nerātnībām Egila prāts velk arī brīdī, kad kopā ar Zani dodas apskatīt Gīsbaha ūdenskritumu, kura skaņu saklausījuši pa viesnīcas logu. ”Šeit varētu zini ko? No rīta atnākt pa pliko, kad visi guļ, neviens neredz. Noskaloties,” ūdenskritumu novērtē Egils.

Ceļojuma laikā Zane un Egils izbaudīja gan romantiskas vakariņas, gan apmeklēja Grijēras pili, gan baudīja viesnīcas, kas atrodas 3 000 metru virs jūras līmeņa, piedāvājumu. Šķiet, Egilu sāk satraukt tas, ka Zane neizrāda savas emocijas. Ceļojuma laikā pāris tiešā tekstā neatklāj, vai nolēmuši attiecības turpināt pēc atgriešanās mājās.

VIDEO: Saimnieks meklē sievu viss raidījums

TOP komentāri

 • MEITENE
  +58 +58 0

  MEITENE

  Šovs bija saimnieks meklē sievu...? Kāpēc tā meitene pieteicās, ja nav gatava attiecībām?. Ja nepatika saimnieks, kāpēc brauca ceļojumā? Ko viņa gaidīja..? Bezmaksas ekskursiju un popularitāti? Nožēlojami
 • Brigita Kabuce
  +57 +57 0

  Brigita Kabuce

  Riebīgi bija skatīties šī mazā, izlutinātā un uz savu ārieni nepamatoti iedomīgā skuķēna izdarībās. Ģirts viņu pareizi nosauca par cacu. Ir daudz skaistākas meitenes redzētas, ne vien sirsnīgas, bet arī ar skaistu dvēseli. No šīs meitenes plūst iedomīgs saltums kā no ledus karalienes. Ne tādu cilvēku Ģirts, mākslinieks ar radošu dvēseli, ir pelnījis sev blakus. No sirds novēlu viņam atrast īsto otro pusīti, Ģirts to ir pelnījis. Šim izlutinātajam, neuzvedīgajam bērnam gan vēl ir jāpaaugas. Un ... gan jau dzīve viņu izmācīs. Katrs mācās no saviem puniem.
 • Inga
  +55 +55 0

  Inga

  Gunda Jandava nav normāla,jo tāda skuķe piesakās šovā domā,ka ir baigā skaistule, bet uzvedas kā bebis,pēc šova noskatīšanās man viņa tā noriebās un pilnīgi izraisīja nepatiku,jo tikai lai palielītos ar savu ārieni, es uzkatu nekā īpaša, ja gribēji par velti aizbraukt ekskursijā, tad tā ir necieņa pret saimnieku,kurš patiesi meklē sievu,nevis bērnu. Kā vispār viņa atļāvās šovā pacelt balsi un sabojāja skatītājiem vakaru,tad nepiedalies šovā un neraksti vēstules. Pēc raganas viņa izskatās, visi puiši padomājiet pirms uzrunajiet šo intriganti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl