Gundas Jandavas dzīvē patīkams pieturpunkts

Pievienot komentāru
Gundas Jandavas dzīvē patīkams pieturpunkts
TV3 publicitātes foto

Šova Saimnieks meklē sievu apspriestākā “līgaviņa”, topošā žurnāliste Gunda Jandava, šodien veiksmīgi noslēgusi pirmo semestri Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas fakultātē. 

Divdesmit gadus vecā Gunda jau iepriekš akcentējusi, ka studijas augstskolā viņai ir svarīgas. Pēc publiskās šķiršanās ar šova dalībnieku Ģirtu Brumsonu (34) atklātā sarunā ar portālu Skaties.lv viņa neizslēdza iespējamību, ka tam sekojošais skandāls pat varētu atstāt pēdas viņas reputācijā augstskolā… Par laimi, šajā ziņā izmaiņas nav notikušas, un Gunda šodien godam noslēgusi pirmo semestri.

 

Par bildes kvalitāti varam pastrīdēties, bet galvenais ir saturs – pēc eksāmeniem, godam aizvadot pirmo semestri, pirms Ziemassvētku pasēdēšana RSU katedrā.

Posted by Kristaps Feldmanis on piektdiena, 2015. gada 18. decembris

Jaunā sieviete nesen paziņoja par saderināšanos ar kādu puisi, kurš viņu uzrunājis pēc dalības attiecību šovā. Tomēr pāris ar kāzām nesteidzas. ”Saderināšanās ir tikai formalitāte,” portālam Skaties.lv akcentēja Gunda. ”Kad būšu pabeigusi skolu, kad sākšu strādāt, tad arī noteikti vairāk par to tiks domāts un plānots,” paskaidroja šova Saimnieks meklē sievu viena no apspriestākajām dalībniecēm.

FOTO: Gunda Jandava šovā Saimnieks meklē sievu

Atgādinām, ka šā gada septembrī augstskolas durvis vērā vēl kāda šova Saimnieks meklē sievu dalībniece – Kristiāna Birne (19), kura cerēja uz vidzemnieka Jāņa Šmita sirdi, uzsāka studijas Daugavpils Universitātē.

FOTO: Kristiānas Birnes gaitas šovā Saimnieks meklē sievu