Gunda: Runā, ka Ģirts izrādīšanās dēļ jau nodibinājis jaunas attiecības

98 komentāri
Gunda: Runā, ka Ģirts izrādīšanās dēļ jau nodibinājis jaunas attiecības
Foto: Skaties.lv

Šova Saimnieks meklē sievu dalībnieku Ģirta Brumsona (34) un Gundas Jandavas (20) šķiršanās šobrīd kļuvis par apspriestāko ķīviņu valstī. Šis ir Gundas stāsts par to, kādēļ patiesībā izšķīries šova romantiskais pāris. Kamēr Gunda pārdzīvo apmelošanu, Ģirts laiku nav velti tērējis. Jaunā sieviete dzirdējusi, ka Ģirts jau meties jaunās attiecībās.

Kopš brīža, kad Ģirts Gundu aicināja ceļojumā uz Gruziju un meitene piekrita, līdz kāpšanai lidmašīnā pāra attiecības sašķobījušās tik ļoti, ka maz ticams, vai Gruzijas daba ko vairs vērstu par labu.

Divdesmit gadus vecā Gunda atklātā sarunā ar portālu Skaties.lv norāda, ka līdz ceļojumam Aizputes saimnieks jaunajai sievietei cītīgi ”skalojis” smadzenes, centies uzspiest pāra attiecības, pat mēģinājis pierunāt bildinājumam, bet viņa nav vēlējusies steigties. Kā akcentē Gunda, Ģirts nav respektējis ne viņu, ne to, kā meitene jūtas. ”Tā draudzība, ko es mēģināju uzbūvēt, man kļuva ļoti nepatīkama,” viņa atzīst.

”Kad nonācām līdz ceļojuma dienai, man nebija nekādas vēlmes ar to cilvēku kaut kur doties, tikties un kaut ko pasākt. Protams, devos tajā ceļojumā – man nebija variantu. Es viņam piedāvāju attiecības turēt draudzīgā gaisotnē, lai nebūtu izbojāts ceļojums. Bet viņš vispār to neņēma vērā. Tāpēc arī viss sanāca, kā sanāca. Diemžēl šobrīd es sapratu, ka varu teikt visu, ko gribu, cilvēki savu jau ieņēmuši prātā. Tas, kāds Ģirts ir aizkadros, to neviens nekad neuzzinās. Viņi tikai redzēja to, kā es nabadziņam pāri esot izdarījusi,” portālam Skaties.lv pauž Gunda.

FOTO: Gunda un Ģirts ceļojumā Gruzijā

TV ekrānos kā galantā un uzmanīgā saimnieka Ģirta uzvedība izmainījusies brīdī, kad no abu redzes loka pazudušas filmēšanas kameras. ”Viņš uzreiz sāka justies pārāk brīvi – bez maz vai man uzreiz metās virsū, nu tikai būs! ”Es tev patīku, tu man patīc – davai! Lai viss notiek!” Man tas nelika justies ērti, jo man viņš īstenībā bija svešs cilvēks. Mēs kopā bijām pavadījuši tikai pāris dienas. Es nejūtos ērti, kad man uzreiz krīt virsū, liek rokas riņķī, apgrābsta, vedina skūpstīties. Man tas nav pieņemami. Es saprotu, tas ir attiecību šovs. Man sākumā bija labs iespaids par Ģirtu, bet, tikko filmēšanas grupa aizbrauca un mēs palikām divatā, tā viņš visu labo iespaidu sabojāja. Tobrīd sākās iepazīšanās no jauna. Man neradās iespaids, ka viņu interesētu mana personība. Viss, ko viņš iekāroja, manuprāt, bija mans ķermenis. Ne viņš gribēja pasēdēt un aprunāties, pirmais, ko viņš darīja, metās man virsū. Tiešā tekstā. Vēl mēģināja pierunāt, lai es palieku pie viņa pa nakti. Tas, ka es pasaku vienreiz nē – viņam ar to nepietiek. Man jāpasaka desmit reizes nē. Īstenībā arī tad viņam “nepielēca”.

Kamerās un citu cilvēku klātbūtnē viņš spēj sevi pasniegt ļoti labi, bet es neesmu tāda aktrise un nespēju tā pārslēgties.

Ja viņš man aizkadrā ”čakarē” prātu, visu laiku ”presē”, kaut ko pārmet un, manuprāt, pretīgi izturas, tad es nevaru smaidīt un izlikties, ka viss ir kārtībā, brīdī, kad kameras ir ieslēgtas un pavērstas pret mums. Es nevaru tā pārslēgties. Man tas liekas tik zemiski,” stāsta Gunda.

VIDEO: Ģirts un Gunda “dzirksteļo” strīdos ceļojuma laikā

Gunda ir pamatīgā šokā par šobrīd Ģirta paša un interneta komentētāju izteiktajiem apmelojumiem. ”Kāda jēga man to visu izdomāt un uztaisīt scēnu, ka viņš mani apgrābstījis?! Man nebija patīkami strīdēties kameru priekšā. Bet kāds man labums kaut ko izdomāt? Es neredzu nekādu pozitīvu iznākumu šai scēnai. Kam man tāda popularitāte? Cilvēki man jau sāk draudēt komentāros un raksta atklātas vēstules, ka satiks mani uz ielas, piekaus un vēl kaut ko? Kam man tas ir vajadzīgs? Tas viss ir aizgājis tik traki, ka man uz bail iziet uz ielas,” aizlauztā balsī atzīst meitene.

Kopš ceļojuma pāris nav kontaktējies. ”Man arī nav tādas vēlēšanās. Es varu pateikt to, ka es viņam uzrakstīju, tas nebija nekas pozitīvs.

Man tas nebija nekāds ceļojums, man tās bija mocības, milzīgs pārbaudījums nerviem. Ja man būtu bijusi izvēle, es nebūtu braukusi tajā ceļojumā. Tagad es tieku uztaisīta par aprēķinātāju.

Cilvēki ir tiešām ļauni. Pēc vakardienas [šova 10. sērijas – red.] viss ir aizgājis pārāk tālu,” atzīst šova dalībniece.

Jautāta komentēt Ģirta apgalvojumu, ka viņiem bijušas intīmas attiecības un meitene pozējusi kaila, Gunda norāda: ”Es viņam pozēju gleznai, jā. Bet intīmas attiecības mums nav bijušas. Pirms ceļojuma mēs tikāmies, es gribēju cilvēku iepazīt un dot viņam iespēju iepazīt arī mani. Mēs pāris reizes satikāmies. Vienā no reizēm viņš mani gleznoja. Lai uzgleznotu aktu, viņš uzņēma pāris fotogrāfijas. Tas arī viss. Nekur tālāk tas nav novedis. Es viņam aizliedzu rādīt kādam gan bildes, gan arī gleznas, kurās es esmu redzama. Man ir tādas tiesības. Es ceru, ka viņš to nav pārkāpis. Man ir īsziņas, kurās es to pasaku, un viņš tam piekrīt. Es arī pēc ceļojuma viņam rakstīju, ka aizliedzu publicēt jebkādas tādas gleznas un visu pārējo. Es viņu arī brīdināju, lai viņš vairāk piedomā, ko viņš runā un ko viņš dara. Vēl nekad tāda necieņa pret mani nav izrādīta.

Kas tas ir par vīrieti, ja nespēj uzņemties atbildību par saviem vārdiem un darbiem?! Mēs ceļojumā nebijām divatā, mums apkārt bija vairāki cilvēki, kas teorētiski varētu apliecināt viņa uzvedību, viņa darbības, viņa tekstus, bet es saprotu, ka tie cilvēki to nedarīs. Šobrīd esmu bezcerīgā un neapskaužamā situācijā.

Tagad viņš taisās visiem stāstīt, ka mums viss ir bijis, un mani vēl vairāk pazemot? Man pietiek ar to, ka jau tagad cilvēki runā, ka mani var nopirkt par naudu. Tā tikai vēl trūka, lai viņš izplata nepatiesas baumas par to, ka es ar viņu esmu gulējusi,” pamatīgi vīlusies Aizputes saimniekā ir Gunda.

Kamēr vienām attiecībām pielikts trekns punkts, Gunda nodibinājusi vienkāršu draudzību ar erotisko bilžu fotogrāfu Aleksandru Sokolovu, kura objektīva priekšā pati nesen stājās. ”Esmu sadraudzējusies ar Aleksandru. Viņš šobrīd man ir gandrīz kā uzticības persona. No manis šobrīd tik daudz cilvēku ir novērsušies. Pat cilvēki, kurus es uzskatīju par draugiem, pat cilvēki, kas atrodas manā ģimenes lokā. Es nevienam nekad neko tādu nenovēlētu. Ja ir kāds, es atvainojos, kretīns, kas mēģinās man dzīvi vēl vairāk ”sačakarēt”, uztaisīs vēl pāris ažiotāžas, lai tikai varētu paspīdēt citu cilvēku acīs? Es nezinu…

Cilvēki pārmet manu attieksmi un visu pārējo, bet viņi neaizdomājas, ka varbūt Ģirts nopelnīja manu attieksmi. Ne jau es tāpat vien biju tāda, kāda biju. Neaizdomājas, ka varbūt tam apakšā kaut kas stāv. Bez iemesla es neesmu riebīga vai sarkastiska, vai vēl kaut kāda. Viņš pats izraisīja manu attieksmi un visu pārējo. Viņš pats pie tā bija vainīgs.

Viņš var spēlēt uz kamerām, liet asaras kaut desmit stundas no vietas! Es arī nesaprotu, vai cilvēki neredzēja to, kā viņam vakardienas sērijā bija aizpampusi seja no tā, kā viņš bija vienkārši nodzēris visas ceļojuma dienas? Reāli aizpampušas acis un seja! Tajā mašīnā viņš vispār bija pārdzēris jēgu! Tās asaras – tās bija alkohola asaras. Sirdi es viņam esot salauzusi – tā ir pilnīgas muļķības!

Protams, es saprotu, ka šobrīd viss ir tādā karstumā, visiem baigi interesanti. Bet man nav patīkami dzīvot. Piedaloties šovā, mans mērķis nebija padarīt citu cilvēku dzīves interesantākas, lai citiem būtu forši par kaut ko parunāt. Es negribu būt cilvēks, uz kuru citi izgāž savu negatīvismu, neapmierinātību. Mani tas ne tikai morāli vai emocionāli ietekmē, bet man jau fiziski ir slikti. Man rīt skolā ir ļoti svarīgs eksāmens, es nevaru koncentrēties un pamācīties…,” savas sajūtas atklāj Gunda.

FOTO: Ģirts un Gunda šovā

Pēc Gundas teiktā, Ģirts neuzskata, ka būtu izdarījis vai pateicis kaut ko sliktu: ”Viņš uzskata, ka mani ir nosaucis īstajos vārdos. Un tāda lieta kā “piedod!” vai “atvaino!” viņam pat prātā nav. Viņš grib spēlēt šovu, viņš grib spēlēt teātri. Viņam viss ir baigi forši, visi ir viņa pusē, viss notiek. Viņš noteikti sēž mājās un smejas par mani.”

Jautāta, vai Gunda Ģirtam piedodu, ja viņš lūgtu piedošanu, meitene atzīst, ka izvērtētu, vai tā ir patiesa rīcība, vai tas ir kārtējais šova triks.

”Es dzirdēju baumas, ka tagad viņam ir baigi laimīgās attiecības, bet, pirms viņš esot izveidojis tās attiecības, kas viņam it kā tagad esot, man rakstīja Alfrids – Ģirts esot ar viņu runājis, un Ģirts stāstījis, ka viņš grib paturpināt šovu un viņš meklē kādu meiteni, kas ar viņu kopā pafilmētos. Lai iebāztu man sejā, cik viņam ir foršas laimīgas attiecības, cik viņam dzīvē viss ir superīgi. Man tās vēstules joprojām ir. Man ir arī visas Ģirta īsziņas, arī visas Ģirta vēstules. Man nebūtu grūti šādu faktu pierādīt.

Ģirts spēlē šovu. Viņam visu laiku vajadzēja šovu. Arī aizkadrā, kad mēs bijām Gruzijā, viņš man piedāvāja spēlēt šovu – ”Davai, izspēlējam salabšanu, un es tevi noskūpstīšu uz lūpām.” Es viņam saku, ka nevajag tā darīt. Es netaisīšu nekādu šovu. Viņš saka: ”Tev jau tas nav jādara, es tikai pabrīdinu, ko es taisos darīt.” Man nebija patīkama arī seksuāla rakstura piezīmes. ”Tev lūpas izskatās riktīgi erotiskas.” Un līdzīgi. Ja es cilvēkam pasaku, ka vairāk gribētu orientēties uz draudzīgām attiecībām, un, ja man turpina izteikt tādas piezīmes, komentārus un pie katras iespējas grib man pieskarties, loģiski, man tas nav patīkami. Man ir sajūta, ka man uzbrūk.

Vakardienas sērija mani ”nogalināja”. Cilvēku attieksme komentāros ir iznīcinoša. Teorētiski man nav jālasa tie komentāri, un es to arī nedaru, bet cilvēki man vienkārši atklāti raksta – liek komentārus zem manām bildēm, viņi atrod visādas pieejas, lai man acīs iespļautu. Man ir vienalga, vai mani sauc par nesmuku, stulbu, cūku vai par maitu, man tas ir pilnīgi vienalga. Šobrīd tas, kas mani uztrauc un satriec, ir tas, kas viss ir pārvērties par reāliem draudiem. Cilvēki man draud izrēķināties. Tur es vispār neredzu nekādu loģiku. Es nesaprotu, ko es tiem cilvēku esmu izdarījusi. Tie man ir pilnīgi sveši cilvēki. Ļoti daudzi komentāros uzdodas, ka viņi mani pazīst, lai gan es viņus redzu un dzirdu pirmo reizi. Es nesaprotu, kas tie ir par cilvēkiem! Es draudus negribu uztvert nenopietni. Es negribu sagaidīt, ka kāds ”drosminieks” un ”varonis” uzrodas un pierāda to, cik viņš ir ”foršs”. Ja godīgi, man šodien ir sarunāts satikties ar policistu. Mēs izrunāsim visas lietas, ko es varu darīt, kā man rīkoties,” stāsta šova dalībniece.

Gunda neslēpj, ka viņu arī uztrauc, ko pēc šā skandāla par topošo žurnālisti domās universitātē. ””Stradiņi” tomēr ir diezgan prestiža augstskola. Ja ”panesīsies” tas, ka pie viņiem mācās vieglas uzvedības meitene, man tas neko labu neliecina. Šobrīd viss ir aizgājis pārāk tālu. Pārāk tālu,” stāstījumu noslēdz Gunda.

FOTO: Ģirts un Gunda šova laikā

98 komentāri