Gunda: Man ir grūti draudzēties ar puišiem, jo viņi kaut kādā momentā sāk manī iemīlēties!

80 komentāri
Gunda: Man ir grūti draudzēties ar puišiem, jo viņi kaut kādā momentā sāk manī iemīlēties!
Publicitātes foto

Ai, ai, ai, kas tikai kanāla TV3 skatītājiem nav jāpiedzīvo – šova Saimnieks meklē sievu pirmais ceļojuma raidījums izraisījis plašu rezonansi medijos, jo Gunda un Ģirts nu nekā nevarēja sadzīvot. Beigu beigās viss novedis pie gramstīšanās un pat asarām. Līdz tam meitene paspējusi atzīt, ka puiši diezgan veikli mēdzot viņā iemīlēties.

“Šodien ir labāka situācija, viņš kaut kā draudzīgāk spēj mani uztvert un komunicēt. Es viņu tagad mēģinu iepazīt tā kā draudzīgā veidā, nevis kā veidojot attiecības,” vakardienas TV3 šova Saimnieks meklē sievu īpašajā raidījumā atklāj Gunda, kur viņa ar vienu no saimniekiem Ģirtu Brumsonu bija devušies romantiskā ceļojumā uz Gruziju. Pāris gandrīz visu laiku kašķējās, un, kamēr Gunda centās viņam likt manīt, ka attiecības vairs nevēlas, Ģirts turpināja viņai pielabināties.

FOTO

“Es to apzinos, ka esmu skaista sieviete, un tā vienmēr bijusi problēma, ka man ir grūti draudzēties ar puišiem. Jo kaut kādā momentā viņi manī sāk iemīlēties!” kautrīgi ķiķinot, atzīst Gunda, kura šajā ceļojumā kopā ar Ģirtu “izcēlušies” visvairāk no visiem pāriem. Iespējams, tieši meitenes dabiskais flirts apbūra saimnieku, taču to, kurš īsti vainīgs pie tā, kas izveidojies abu starpā, noskaidro portālā Skaties.lv!

Gunda saimniekam Ģirtam draud ar advokātu un policiju. Zināmi strīda patiesie iemesli

Gundas un Ģirta attiecības pēkšņi izirst apvainojumu gūzmā

80 komentāri