80 komentāri
Gunda: Man ir grūti draudzēties ar puišiem, jo viņi kaut kādā momentā sāk manī iemīlēties!
Publicitātes foto

Ai, ai, ai, kas tikai kanāla TV3 skatītājiem nav jāpiedzīvo – šova Saimnieks meklē sievu pirmais ceļojuma raidījums izraisījis plašu rezonansi medijos, jo Gunda un Ģirts nu nekā nevarēja sadzīvot. Beigu beigās viss novedis pie gramstīšanās un pat asarām. Līdz tam meitene paspējusi atzīt, ka puiši diezgan veikli mēdzot viņā iemīlēties.

“Šodien ir labāka situācija, viņš kaut kā draudzīgāk spēj mani uztvert un komunicēt. Es viņu tagad mēģinu iepazīt tā kā draudzīgā veidā, nevis kā veidojot attiecības,” vakardienas TV3 šova Saimnieks meklē sievu īpašajā raidījumā atklāj Gunda, kur viņa ar vienu no saimniekiem Ģirtu Brumsonu bija devušies romantiskā ceļojumā uz Gruziju. Pāris gandrīz visu laiku kašķējās, un, kamēr Gunda centās viņam likt manīt, ka attiecības vairs nevēlas, Ģirts turpināja viņai pielabināties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

“Es to apzinos, ka esmu skaista sieviete, un tā vienmēr bijusi problēma, ka man ir grūti draudzēties ar puišiem. Jo kaut kādā momentā viņi manī sāk iemīlēties!” kautrīgi ķiķinot, atzīst Gunda, kura šajā ceļojumā kopā ar Ģirtu “izcēlušies” visvairāk no visiem pāriem. Iespējams, tieši meitenes dabiskais flirts apbūra saimnieku, taču to, kurš īsti vainīgs pie tā, kas izveidojies abu starpā, noskaidro portālā Skaties.lv!

Gunda saimniekam Ģirtam draud ar advokātu un policiju. Zināmi strīda patiesie iemesli

Gundas un Ģirta attiecības pēkšņi izirst apvainojumu gūzmā

TOP komentāri

 • čirka
  +26 +26 0

  čirka

  Zinot , cik tevi Gunda ir apgrābstijuši ,Ģirta varbūtējais grābstijums ir kā oda pirdiens kosmosā !
 • agris
  +22 +22 0

  agris

  nu sis sovs parspeja pat Magoni burku:D ta vismaz bij cilveciga un sirsniga,bet tu ,no kurienes tada izrakta ..un kas tev ir iestastijis ka esi skaita:D laikam tikai mamma:D
  ha ha..
 • kristine
  +21 +21 0

  kristine

  Blaviens, kur tada ka Gunda var rasties, pirms celojuma nevienu vardu rupju neteica, a tagad parada savu isto iemeslu kapec piedalijas sova! Sova nosaukums jau ir "Saimnieks mekle sievu" nevis "Saimnieks mekle labu darugu"! Da vispar GUNDA ko tad tu piesakies tada sova, ja velies atrast draugus, ej sedi klubos un mekle...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl