33 komentāri
Gunāra un Annas mīlasstāsts izplēn ar skandālu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šova ‘’Saimnieks meklē sievu’’ sezonas vecākais vīrs Gunārs no Balviem bija izlēmis par savu izvēlēto Annu publiski sliktu nerunāt, taču, noskatījies pēdējo sēriju, savas domas ir mainījis. Redzot, kā Anna kameru priekšā viņu pasludina par dzērāju, Gunārs vērsies pie Skaties.lv, lai pateiktu to, par ko līdz šim esot džentlmeniski klusējis un paziņotu – abu mīlasstāsts pēc Annas izrunāšanās ir galā.

‘’Mēs ar Annu vienojāmies publiski viens par otru neko sliktu neteikt, taču, redzot, kā Anna par mani izrunājās pēdējā sērijā, es arī neklusēšu!

Patiesība ir tāda, ka viņa man sačakarēja visu ceļojumu,’’ sarunā ar Skaties.lv paziņo Gunārs. Kā atklāj saimnieks, viņam Maltas burvību sanācis baudīt lielākoties vienatnē, jo Anna jau no paša sākuma uzvedusies vēsi un naktīs laidusies prom, lai viena pati ballētos.

Kā pēc filmēšanās klājam Ilmāram un Beātei? Uzzini TE!

‘’Saplēsāmies jau pirmajā dienā pēc ierašanās. Vakarā aizgājām uz baigi foršu koncertu Maltā – pirmo reizi dzīvē redzēju, kā vīrieši dejo, izmantojot tikai kājas.

Kad koncerts beidzās, devāmies uz viesnīcu, es gribēju ātri pārģērbties, lai kopā dotos baudīt Maltu naktī.

Kamēr es pārģērbos, Anna bija aizskrējusi. Kur viņa bija? Nav ne jausmas. Bija prom divas naktis.

Ko man atlika darīt? Viens staigāju pa Maltu un, protams, ka dzēru alu. Atradu alu, kurš bija lētāks par ūdeni, staigāju, baudīju apkārtni, skatījos, kā cilvēki dzīvo,’’ atceras Gunārs.

Rītā, kad Anna beidzot atradusies, viņa esot atgriezusies viesnīcā, radot iespaidu, ka noballējusies.

‘’Apsolīju Annai to nevienam nestāstīt, taču, ja viņa šādi uzvedas un kameru priekšā mani par alkoholiķi pataisa, es arī eju uz visu banku!

Pēc būtības viņa man izbojāja visu ceļojumu,’’ nikns Balvu šobrīd slavenākais vīrs.

Tas, ko viņš redzējis pēdējā šova sērijā, licis viņam pieņemt gala lēmumu attiecībā uz Annu.

‘’Ja cilvēks nemāk turēt vienu pašu noslēpumu – kādu ģimeni ar viņu var veidot?

Jā, arī es zinu diezgan daudzas neglaimojošas lietas par Annu un viņas pagātni. Es turēšu solījumu, ko viens otram devām un neko publiski nestāstīšu.

Taču par šo mīlasstāstu varu teikt tikai vienu – viss beidzies. Es esmu brīvs!

Negribu būt kopā ar tādu cilvēku. Lai iet, kur vēlas. Draugi varam palikt, bet savā gultā es viņu nelaidīšu,’’ paziņo saimnieks.

Skaties.lv vairākkārtīgi centās sazināties ar Annu. Uzzinājusi, par ko būs saruna, sieviete interviju pārcēla uz vēlāku laiku, taču norunātajā laikā un pēc tam Skaties.lv centienus sazināties ignorēja, tāpēc diemžēl viņas viedokli iegūt neizdevās.

Arī Gunārs apstiprina – pēdējās viņa sarunas ar Annu bijušas visai vēsas, un diemžēl mīlasstāsts izplēn uz strīda nots.

Skaties.lv sazinājās ar šova veidotājiem, lai noskaidrotu, vai Gunāra stāstam ir pamats un Anna ceļojuma laikā tiešām no viņa aizlaidusies.

Kā atklāj ‘’Saimnieks meklē sievu’’ komanda, kas bija ar pārīti Maltā, bijis vakars, kad Anna devusies atpūsties kopā ar otru saimnieku pāri, kurš baudījis ceļojumu uz Maltu – Oskaru un Dārtu. Anna un Oskars esot novadnieki, un, tā kā abi ir ar kultūru saistīti ļaudis, savā starpā pazīstami.

Vienā no vakariem kompānija ballējusies trijatā. Gunārs šajās izklaidēs nav piedalījies, par ko, iespējams, tagad uzmetis lūpu. Citas informācijas par Annas bēgšanu filmēšanas grupai gan neesot – ekskursijas Anna un Gunārs baudījuši kopā, kas redzams arī šova sērijā.