3 komentāri
Ģirts par meiteņu uzmanības trūkumu nesūdzas, bet sirdspuķīti nav atradis
Foto no privātā arhīva

Par Aizputes mākslinieku Ģirtu Brusmona (35), kurš atpazīstamību iemantoja pēc piedalīšanās TV3 šovā Saimnieks meklē sievu, šodien, vairāk nekā pusgadu pēc šova noslēguma, meitenes aizvien uztur dzīvu interesi. Attiecību piedāvājumi nākot arī no galvaspilsētas, bet Ģirts aizvien ir meklējumos.

Līdzās radošajām izpausmēm, iekārtojot mākslas dārzu un gleznojot, Ģirts aizvien strādā par darbmācības skolotāju, un izglītības darbiniekiem, kā zināms, vasarā ir garantētais atvaļinājums. Tieši pirmajās brīvajās dienās Ģirts bija devies uz Rīgu, lai tiktos ar šova Saimnieks meklē sievu bijušajiem ”cīņu biedriem” un citām šovu un seriālu zvaigznēm. Paredzētā Ģirta un viņa ”līgaviņas” Gundas Jadavas tikšanās nav notikusi, jo meitene ar savu klātbūtni pasākumu nav pagodinājusi. Šova Saimnieks meklē sievu iepriekšējās sezonas sākotnēji romantiskais pāris pēc skandalozās šķiršanās kontaktus vairs neuztur.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautāts, vai brīvajām meitenēm, kuras aizvien met acis uz saimnieku, ir iemesls to turpināt darīt, Ģirts atzīst, ka iemesls esot. ”Kā ir, tā ir. Aizvien esmu meklējumos,” šodien, vairāk nekā pusgadu pēc šova Saimnieks meklē sievu iepriekšējā sezonas beigām, piebilst Ģirts.

Foto

Par uzmanības trūkumu no meitenēm puisis aizvien nevarot sūdzēties, arī tendence saglabājusies iepriekšējā – interesi izrādot meitenes no attālākiem novadiem. ”Arī no Rīgas ļoti daudzas meitenes gribētu satikties un veidot attiecības, bet neviena uz mazpilsētu negrib pārcelties,” stāsta Ģirts. Būdams saimnieks un novada patriots, puisis nav gatavs sekot mīlestībai aiz Aizputes robežām. ”Ir daudz kas, kas piesien šai vietai,” saka aizputnieks.

”Visam ir savs laiks. Es varbūt esmu izvēlīgs. Neņemu, kas gadās pa ceļam – arī tāds fakts pastāv. Protams, tā ir mana problēma. Cilvēki, kuri pamāca, ir visapkārt, bet es pats zinu, ko daru. Savas izvēles nenožēloju un pats izlemšu, kā man labāk darīt,” saka šova Saimnieks meklē sievu bijušais dalībnieks.

Tikko sākušos divu mēnešu atvaļinājumu Ģirts vēl nav saplānojis, bet teic, ka grandiozu plānu šai vasarai neesot, iespējams kāds tuvējs ceļojums. ”Galvenais ir priecāties par dzīvi,” optimistiski teic Ģirts. ”Ja man šodien ienāk prātā kaut ko izdarīt, aizbraukt, tad es arī to izdaru. Es neplānoju mēnešiem tālu,” teic Ģirts.

Foto: Ģirts šovā Saikmnieks meklē sievu

TOP komentāri

  • Ridziniece
  • *Mucā audzis*
  • Agy
    0 0 0

    Agy

    Es arí uz Aizputi nebrauktu. Tur nav ko darít. Puisis ir attīstījis savu biznesu un ir savs hobijs, bet ko tur darīt kādai meitenei no Rīgas? Ne tur darbs ne kas sēdēt viņam tik uz kakla .Bēdīgi, bet diemžēl tā ir.Es esmu no Liepājas un pat Liepāja jau nav nekāda paradīze kur nu vēl Aizpute viena iela un baznīca.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl