8 komentāri
Ģirta asaras bija īstas, norāda Saimnieks meklē sievu veidotāji
Foto: Skaties.lv

Ir sāpīgi, ja šķiršanās jāpiedzīvo TV kameru priekšā. ”Abiem to būtu daudz vieglāk pārdzīvot, ja viņi viens otru publiski neapvainotu,” par šīs nedēļas ”lielstrīdu” izklaides industrijā jeb šova Saimnieks meklē sievu bijušo balodīšu – Ģirta Brumsona un Gundas Jandavas – sakašķēšanos teic šova producente Sandija Miezīte.

Gunda Ģirtam pārmeta regulāru roku palaišanu, pats saimnieks sarunā ar Skaties.lv atzinis, ka šie apvainojumi bijuši ļoti sāpīgi. Lai noskaidrotu, vai pārmetumi ir pamatoti, portāls Skaties.lv sazinājās ar šova Saimnieks meklē sievu veidotājiem. ”Tas bija pēdējais vakars, un mēs vairs nefilmējām, jo bija pieņemšana pie Gruzijas ministrijas direktora, kad pēc tās pamanījām, ka Gunda un Ģirts sastrīdējušies. Gunda man palūdza, vai nevaru apsēsties busiņā abiem pa vidu… Braucām uz viesnīcu, kad pamanīju – Ģirts raud… Tādēļ, līdzko auto apstājās, paņēmām kameru, un es pajautāju, kas noticis. Tālāk sekoja tas, ko TV skatītāji redzēja,” jau par leģendāro nodēvētā strīda aizkulises atklāj šova Saimnieks meklē sievu producente Sandija Miezīte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Gundas un Ģirta strīds ceļojuma laikā

Gunda vairākkārt – gan šova iepriekšējā sērijā, gan atklātā sarunā ar portālu Skaties.lv – norādījusi uz Ģirta alkohola lietošanas paradumiem ceļojuma laikā. Īpaši ”karsti”, pēc jaunās sievietes teiktā, gājis pašā ceļojuma noslēgumā. Producente skaidro: ”Jā, tajā vakarā viņš bija par daudz iedzēris, bet tāpēc nevajag viņu pataisīt par dzērāju. Kā teica Gruzijas ministrijas direktors – būt Gruzijā un nedzert vīnu ir nepieklājīgi. Bet šajā gadījumā viņš tiešām ļoti pārdzīvoja Gundas atraidījumu. Viņš ir spilgts piemērs tam, ka vīrietis, iemīloties, bet, nesaņemot pretmīlu, sāk uzvesties muļķīgi.

FOTO: Gunda un Ģirts šovā Saimnieks meklē sievu

Gundas un Ģirta strīds šonedēļ kļuvis par vienu no apspriestākajiem ķīviņiem pašmāju šovu dzīvē, interneta komentāros raisot milzu ažiotāžu. ”Domāju, ka šis strīds izraisījis tik lielu ažiotāžu, jo ir tik patiess…,” teic Miezīte. ”Es negribu tagad iejusties psihologa lomā, negribu nostāties arī viena vai otra dalībnieka pusē. Ir saprotama Ģirta sāpe, kuram šovā bija nopietni nolūki – viņš tiešām meklēja sievu. Var saprast arī Gundu, kura vienā brīdī saprata, ka nevēlas būt kopā ar Ģirtu. Šāda situācija jebkurā gadījumā ir sāpīga, un vēl sāpīgāk, ja tas jāpārdzīvo televīzijas kameru priekšā. Abiem to būtu daudz vieglāk pārdzīvot, ja viņi viens otru publiski neapvainotu, nemeklētu vainīgo,” pauž šova producente.

Šovs Saimnieks meklē sievu vairāku tā bijušo dalībnieku dzīvēs atstājis īpaši pozitīvus nospiedumus – divi pāri no iepriekšējām sezonām ir apprecējušies. ”Nākampirmdien raidījumā pie viena no viņiem – mūsu dabas bērniem Gunitas un Kaspara – ciemosies šova vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare. Jāsaka, ka arī vairāki saimnieki, kuriem neizdevās šovā atrast īsto, pateicoties raidījumam, ir nodibinājuši stabilas attiecības. Nesen mani sasniedza ziņa, ka apprecējies arī Kurzemes saimnieks Jānis Liņķis,” atklāj Miezīte.

TOP komentāri

 • ...
  +15 +15 0

  ...

  Negribi pastāstīt kādos vārdos Tu mani nosauci?
  Īstajos.
  Malacis Ğirt, jo viņa tiešām ir stulba un debīla.
 • grants
  +9 +9 0

  grants

  Man domāt,ka Ģirta kļūda bija šī izvirtusī,un pilnīgi tukšā Gunda,kurai ir acīmredzamas personības problēmas,un kurai rūp vienīgi tas ka ;esot skaista;....tad jau ozolkoka grīdas dēlis ir daudz elegantāks...tukša un trula!!!
 • begimots
  +4 +4 0

  begimots

  Tā Gunda taču ir vienkārši tik tiešām stulba. Tad sanāk ,ka viņai ir cita orientācija un neviens vīrietis viņai nekad mūžā nevarēs pieskarties. Godīgi staigā ,kā Hiltone tikai mazais kabatas sunītis pietrūka. Ģirta sētā strādā pa kūti ar špilkām kājās. Es Ģirtu saprotu. Gunda vienkārši savos 20 gados nezin ,ko nozīmē mīlēt un visticamāk to arī nesapratīs..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl