Gatavs atkal sākt dzīvi no jauna: stāsts par Linitas gruntīgāko precinieku Valdi no Jēkabpils

8 komentāri

Televīzijas šovā ”Saimniece meklē vīru” sacensībā par populārās kantri dziedātājas Linitas Mediņas uzmanību un sirdi līdz šim lielāko iniciatīvu un aktivitāti izrādījis 54 gads vecais Valdis no Jēkabpils.

Valdis Plociņš četru kungu kompānijā, ko dziedātāja Linita Mediņa aicinājusi uz savu saimniecību Jelgavas pusē, pagaidām izrādījies gruntīgais un izskatās pēc nudien lieliska ķēriena. Taču pārsteidzošā kārtā, Valdim attiecības ar sievietēm nav vainagojušās.

”Mēģināts ir, bet nav trāpīts tas, ko gribētos. Izvēlīgs jau es neesmu, bet grābt pirmo garāmgājēju arī kaut kā negribas. Gribas sirdij, dvēselei un dzīvei,” sarunā ar Skaties.lv saka Valdis.

Valdim aiz muguras ir šķirta laulība, un šajā savienībā pasaulē nākuši arī bērni. ”Man ir meita un dēls, arī mazbērni, bet tas viss ir tālajā Krievijā. Pēc armijas paliku Vides dienestā, pavadīju tur 30 gadus.

Sanāca tā, ka nesakrita raksturi, pienāca laiks šķirties. Pēc tam es kādu laiku tur padzīvoju viens pats, par attiecībām nebija laika domāt, jo bija jārisina darba lietas, un dzīve pagriezās citādāk,” savu attiecību pieredzi atklāj TV šova dalībnieks.

”Pēc tam domāju, ko es tur sitīšos, un atgriezos atpakaļ dzimtajā Latvijā,” par pagrieziena punktu savā dzīvē pirms septiņiem gadiem stāsta Valdis. ”Vecāki tomēr nekļūst jaunāki, domāju palīdzēšu viņiem un dzīvi kārtošu šeit.”

Pēc laulības šķiršanas līdz pat brīdim, kad Valdis pieņēma lēmumu uzrakstīt vēstuli dziedātājai Linitai Mediņai, viņam attiecības ar sievietēm tā īsti nebija veidojušās.

Ar dāmām Valdis mēģinājis iepazīties, tomēr ko konkrētu meklējis nebija, jo viņam bija pārliecība: pirms uzsākt veidot attiecības, viņam svarīgi iekārtot savu dzīvesvietu, kur gadījumā, ja ”viss normāli sanāk”, dāmu varētu aizvest.

”Dabūju dzīvokli, kamēr uztaisīju remontu un atradu darbu, pagāja laiks, līdz ar to tā arī sanāca, ka biju viens,” saka kungs no Jēkabpils. Nu dzīves praktisko pusi Valdis sev nodrošinājis: ”Man ir māja, darbs, mašīna – man ir viss, kas dzīvošanai nepieciešams.”

Valdis neizslēdz iespēju, ka, ja gadījumā viņa un Linitas starpā uzplauktu romantiskas jūtas, viņš varētu mainīt dzīves vietu, pārceļoties pie dziedātājas: ”Īstenībā, jā. Man nav problēmu un apgrūtinājumu, lai es nevarētu kaut kur pārcelties un sākt kaut ko no jauna.”

Enerģiskais kungs ikdienā strādā par galveno mehāniķi, un šīs prasmes viņam lieti noderēja arī televīzijas šovā, kad Linitas mājā viņš saremontēja ūdens sūkni. ”Es nelielos, bet ļoti daudz ko protu darīt. Pats ar savām rokām esmu cēlis mājas, pirtiņas, savu dzīvokli pats izremontēju, galdniecības darbi nav sveši,” saka Valdis.

Kā attīstīsies Valda un Linitas attiecības, skaties šovā ”Saimniece meklē vīru” televīzijā Go3!

8 komentāri

Aktuālie Saimnieks meklē sievu video

Saimnieku šova sestajā sezonā izveidojušies divi pāri

Inese skaidro, kādēļ attiecības ar saimnieku Jāni tomēr neizdevās

Saimnieka Andra izvēlētā Zane atradusi citu simpātiju

Linita un Sandijs pēc TV šova tomēr nepaliek kopā

Izvēlēts saimnieku šova saderīgākais pāris

Video: kā šodien dzīvo saimnieku šova izskatīgais galdnieks Jānis

Romantiskajā ceļojumā dodas vien trīs saimnieki; Andris izvēlētās Zanes vietā ņēmis citu līgaviņu

Alfrida bijusī favorīte Velga šopavasar izgājusi pie vīra

Saimnieku šova Austris izdara liktenīgo izvēli

Pētera līgaviņu atzīšanās: vienai saimnieks jau iekritis sirdī, otrai jūtu nav

Linita izvēlas precinieku: Valdis ir neizpratnē, Sandijam lēmums šķiet negaidīts

“Vēlētos mūs kopā redzēt pēc gada.” Saimnieks Andris izvēlējies līgavu; Zane par kopīgu nākotni runā atturīgāk