”Gaļu varu atļauties nopirkt veikalā. Es vairāk esmu kritis uz kauliem,” Ilmāra ”līgaviņas” satriec saimnieka skaistuma standarti

408 komentāri
”Gaļu varu atļauties nopirkt veikalā. Es vairāk esmu kritis uz kauliem,” Ilmāra ”līgaviņas” satriec saimnieka skaistuma standarti
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Klāt pirmdiena, kad, kā ierasts, pie skatītājiem ierodas ”Saimnieks meklē sievu”. Ja kāds to grib baudīt pie vakariņu galda, Skaties.lv brīdina, ēst dāmām varētu būt grūti, jo sezonas pieprasītākais saimnieks Ilmārs no Alojas ekrānā nolasīs visai skarbu lekciju par to, cik daudz miesas jābūt uz sievietes kauliem.

Kā neslēpj Ilmārs, viņam sievietē svarīgi, lai ”nav gaisma jāslēdz ārā, kad ej gulēt”.

”Jo, ja jāslēdz gaisma ārā, tad svara tur ir par daudz,” paziņo saimnieks.

Meitenes sāk iebilst, ka vīrieši parasti par dāmu svaru tik daudz nesatraucoties. Vēl vairāk – mēdz teikt, ka dāmām jābūt ar apaļumiņiem.

”Kam patīk ar apaļumiem, tam patīk. Es gaļu varu atļauties nopirkt veikalā. Es vairāk esmu kritis uz kauliem,” savus skaistuma standartus atklāj Ilmārs.

Ciemos pie Ilmāra: kā modernais saimnieks iekārtojis savu divstāvu dzīvokli Alojā

Viņš piebilst, ka, ja jau apaļīgas dāmas būtu tik pieprasītas, arī pa televizoru rādītu apalītes, ne slaidas modeles.

Kompānija varen iekarst diskusijā par to, kādai jābūt sievietes formai, un Ilmārs spītīgi paliek pie savas – viņš dod priekšroku kauliņiem.

Kauli vai apaļumi - kādai jābūt sievietei? Saistītais raksts

Rezultāti:
85%

Protams, ka tā, lai ''ir, kur ieķerties''!

15%

Nekādu apaļumu - es esmu par kauliem!

Kā, galu galā, Ilmāram paziņo Laura, vīrieši, kuriem tīk kauli, iespējams, nav sapratuši savu patieso orientāciju. Ilmārs pavisam aizsvilstas un paziņo, lai dāmas tādā gadījumā taisa mutes vaļā un bāž tik visu iekšā, ja jau visiem tā tīkot apaļumi.

Vai Ilmāra paziņojums nemazinās saimnieka pievilcību dāmu acīs? Dažas šovakar nāks klajā ar skarbām atklāsmēm! Nepalaid garām, ”Saimnieks meklē sievu” jau 21.00 TV3!