Gads pēc ‘’Saimnieks meklē sievu’’ kaislībām: kā attiecību sfērā veicies vīru pieciniekam?

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

10 komentāri

Šovu fani noteikti atceras, ka tieši pirms gada ap šo laiku tika dots starts iepazīšanās spēlei ”Saimnieks meklē sievu”. Pieci stalti un saimnieciski vīri: Andris Leimants, Pēteris Grudovskis, Jānis Fogels, Martiņš Līcis un Aivars Dimitrijevs sāka gaidīt dāmu vēstules, cerot, ka vasaras laikā izdosies atrast sievu. Skaties.lv sazinājās ar saimniekiem, lai noskaidrotu, kā viņiem pa šo laiku klājies un vai, ņemot vērā popularitāti pēc šova, jau nav atradušās sievas.

Pēteris Grudovskis

Par sezonas iekārotāko dalībnieku kļuva Pēteris Grudovskis no Auces puses. Viņam šovā izveidojās visai cerīgas attiecības, kas izira, kad saimniekam bija jādodas peļņā uz Ameriku. Lasi TE!

Kā sarunā ar Skaties.lv smejas Pēteris, viņa sirds piederot laukiem – sievas meklēšana nudien nav tik atuāla kā pagājušovasar.

‘’Arī tā meiteņu interese ir noplakusi – ja uzreiz pēc šova daudzas rakstīja sociālajos tīklos, nu jau vairs ne,’’ sarunā ar Skaties.lv atklāj Pēteris.

Viņš gan uzreiz piebilst, ka šobrīd pēc papildus dāmu vēstulēm netīko – kāda no rakstītājām jau paspējusi iekrist sirsniņā.

”Jā, man ir iepatikusies viena noslēpumaina meitene. Šobrīd manevrēju kā pa karstām oglēm,” smejas atraktīvais saimnieks no ”Lielvaicēniem”.

Meitene puisi uzrunājusi sociālajos tīklos, taču ne saimnieku šova sakarā. Taču Pēteris neko nevēlas sasteigt. ”Precēties par katru cenu tuvākajā laikā noteikti negatavojos,” smejas saimnieks.

Mārtiņš Līcis

Simpātiskais Mārtiņš Līcis no Jēkabpils puses šovā izdzīvoja īstus attiecību līkločus. Spēlē izvēlējies Solvitu, viņš pēc tam kādu laiku satikās ar Evitu, kuru šovā savukārt izvēlējās Jānis. Vairāk lasi TE!

Šī savienība gan pajuka. 

Kā sarunā ar Skaties.lv gadu pēc šova kaislībām smejas Mārtiņš, sieva vēl nav atrasta. ”Katrā ziņā – gredzena manā pirkstā vēl nav,” smejas saimieks.

Taču dāmu uzmanības viņam netrūkst – meitenes joprojām raksta vēstules. Kas zina – varbūt sākusies saziņa arī ar īsto un vienīgo?

”Teikšu godīgi – iepatikusies tāda pozitīva uzmanība. Nekādā ziņā neesmu ”babņiks”, bet patīkami, ka, piemēram, esjot pa ielu, kāda meitene pasveicina, papļāpā. Dienai piešķir pozitīvu dzirksti.

Un šova efekts joprojām turpinās. Piemēram, ir ”Saimnieks meklē sievu” fanes, kuras tikai tagad, gadu pēc šova, saņēmušās uzrakstīt,” atklāj Mārtiņš.

Viņš ar prieku papļāpājot ar meitenēm, bet, jā, bildinājis pagaidām nevienu nav un ļaujas dzīves plūdumam.

Aivars Dimitrijevs

Par vienu no sezonas spilgtākajiem varoņiem viennozīmīgi kļuva kolorītais Aivars Dimitrijevs, kura attiecības ar Agnesi Deptuā šovā beidzās ar skaļu skandālu. Atskaties uz abu skandalozo izplūkšanos TE!

Šovā iegūto popularitāti Aivars izmantoja, lai ielauztos mūzikas biznesā – kopā ar ”Duets Sandra” tika ierakstīts hits ”Traktorists”, kuru var noklausīties TE!

Pavasarī saimnieks piedzīvoja īsu, bet vētrainu romānu ar daiļo Daci no Liepājas.

Kā Skaties.lv atklāj Aivars, viņš vasaru vada viens, rodot gandarījumu darbā, un ar sievas meklēšanu šobrīd nesteidzas.

”Es tagad dzīvoju mierīgi, dienas pavadu darbā, neko mīlas lietās neplānoju. Kaut kur doties meklēt man nav laika. Ticu, ka īstā atnāks pati, neko nemeklējot,” pretēju taktiku pagājušovasar piekoptajai šovasar izmēģina Aivars. Kas zina – varbūt tā tiešām nostrādā un īstajā laikā un vietā uzrodas īstā līgaviņa!

Jānis Fogels

Viens un aktīvos sievas meklējumos šobrīd ir arī Jānis Fogels no Dikļu puses. Jānis pēc šova filmēšanas devās peļņā uz Īriju, kur noskatīja arī kādu meiteni, bet nu brīvs un entuziasma pilns ir atgriezies mājās.

‘’Kā jau pēc ‘’Facebook’’ profila var redzēt, esmu brīvs. Protams, ir vēlme atrast otru pusīti. Bet, kā jau saka, tas laikam var notikt tad, kad esi īstajā laikā un vietā,’’ smaida Jānis.

Pēc atgriešanās no Īrijas Jānim šad tad galvā pazibot doma, ka derētu sazināties ar meitenēm, kuras pagājušajā vasarā ieradās viņa sētā uz ‘’Saimnieks meklē sievu’’ filmēšanu.

‘’Būtu interesanti tagad atkal satikties visiem kopā un atcerēties visus piedzīvojumus. Kad meitenes pagājušovasar visas bija vēl pie manis, viņas jau sprieda, ka nākošā gadā vajadzētu visiem atkal satikties pēc gada tajā pašā laikā,’’ spriež Jānis.

Andris Leimants

Brīvs kā putns pēc īpatnējajām attiecībam ar kolorīto Neldiju ir arī šova vecākais dalībnieks Andris Leimants. Kā smej vīrietis, dāmas viņam iet ar līkumu. Atškirībā no jaunajiem saimiekiem, uz iepazīšanos internetā viņš īpaši kārs nav, taču ar prieku uzņems sievietes ciemos savā sētā, kurā nudien ir, ko redzēt!

‘’Laikam jau visām liekos pārāk briesmīgs. Un arī bagāts neesmu. Daudzas mūsdienu dāmas jau skatās tikai uz to, kas vīrietim kabatā, grib tādu, kura naudu var tērēt. Bet man vajag sievieti, kura palīdzēs saimniecībā, ne tādu, kas tikai naudu tērēs,’’ skaidro saimnieks.

Tāpat viņam svarīgi, lai sieviete gatava ievākties pie viņa. ‘’Tām, kuras dzīvo laukos, jau parasti ir sava sēta, kuru viņas negrib pamest. Varbūt man var atvest kādu rīdzinieci?

Lai atbrauc palīdzēt muzeja labiekārtošanā, novērtēšu viņas darba prasmes,’’ jautrojas Andris.

Lielas prasības jau viņam neesot. ‘’Lai māk zupu izvārīt un no zemes nebaidās,’’ tā Andris.

Dāmas (un netikai!), kuras vēlas palīdzēt un pavadīt lielisku dienu, strādājot svaigā gaisā, Andris aicina ielūkoties muzeja ‘’Facebook’’ lapā, lai sazinātos par ierašanos. Spied ŠEIT!

”Vispirms paskatīšos, kā strādā, un tikai tad spriedīšu, vai der par sievu,” joko Andris.

10 komentāri