4 komentāri

Gadu pēc megapopulārā TV3 šova Saimnieks meklē sievu beidzot sakārtojusies gandrīz visu dalībnieku mīlas dzīve. Saimnieks Jānis Šmits ir nodibinājis ģimeni ar meiteni, kuru šovā pats atstāja otrajā vietā, taču viņa sākotnēji izvēlētā Antra Gailuma neskumst – arī viņa ir laimīga attiecībās.

Jānis spēlē izvēlējās Antru, lai drīz vien atgrieztos pie paša otrajā vietā atstātās Daigas Eglītes. Nu abi ar Daigu jau laimīgi dzīvo kopā, un ģimenē aug meitiņa.

Kvēlākie saimniekšova fani, redzot Jāņa un Daigas laimi, sāka sačukstēties par to, kā gan šajā situācijā jūtas Antra, kuru Jānis it kā pievīlis. Priecīgā ziņa ir tā, ka meitene pēc notikumiem saimnieku šovā nav raudājusi spilvenā – arī viņa ātri izveidojusi nopietnas attiecības.

Veselu gadu simpātiskā meitene jebkādas ziņas par savu privāto dzīvi slēpa no šova faniem. Kamēr citi mīlas spēles dalībnieki informēja fanus par savām gaitām ar mediju vai sociālo tīklu starpniecību, Antra spītīgi klusēja un pat nebija sastopama sociālajos tīklos.

Nu beidzot Antra sākusi rosīties Facebook, atklājot, ka jau kādu laiku ir attiecībās ar puisi vārdā Edžus. Abi padalījušies arī ar romantiskām kopbildēm, atklājot, ka kopā sagājuši jau pagājušā gada nogalē – drīz pēc Saimnieks meklē sievu filmēšanas un Antras neveiksmes ar Šmitu.

VIDEO

FOTO

TOP komentāri

  • Lita
    +3 +3 0

    Lita

    Neko par viņiem vairāk neatceros. Tas bija tik sen:) Šovs beidzās un reti kurš no visiem šovu dalībniekiem paliek atmiņā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl