FOTO: Saimnieks meklē sievu līgaviņa ”plikojas” pie Sokolova

FOTO: Saimnieks meklē sievu līgaviņa ”plikojas” pie Sokolova
Foto: Aleksandrs Sokolovs

TV3 šova Saimnieks meklē sievu simpātiskā līgaviņa Gunda Jandava (20), kuru saimnieks Ģirts Brumsons izraudzījās kā īsto un vienīgo, spērusi drosmīgu soli un ļāvusies erotikas fotogrāfa Aleksandra Sokolova talantam un prasmēm, piedaloties kailfoto projektā 10 stundas.

Ar mākslinieka talantu apveltītais šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks Ģirts Brumsons lepojas gan ar paša rokām iekārtotu mākslas parku, gan savu gleznu kolekciju. Kādā no šova sērijām Ģirta otai ļāvās arī līgaviņa Gunda. Izskatīgā meitene šova gaitā atklāja, ka neiebilstu kādreiz pozēt arī kaila. Nu radusies iespēja fotografēties pie erotikas fotogrāfa Aleksandra Sokolova.

”Katra sieviete, kad nāk uz fotosesiju, ļoti uztraucas. Viņa to darīja pirmo reizi un nezināja, kā tas notiek. Bet man studijā ir ļoti mierīga atmosfēra. Vizāžiste Katrīna Talle ir ļoti draudzīga, un pēc stundu gara meikapa Gunda jau jutās daudz komfortablāk. Pirms fotografēt mēs vēl ilgi dzērām kafiju un runājam par šoviem un producentiem. Tā ir tēma, par kuru daudz ko viens otram varam pastāstīt,” portālam Skaties.lv atklāj Sokolovs.

Fotosesija ilgusi 10 stundas, jo Sokolovs bija apņēmies uzņemt fotogrāfijas, kuras nevajadzētu vēlāk apstrādāt. “Fonu aiz Gundas projecēju ar projektoru, bet tie miglainie veidojumi pirms un apkārt Gundai ir plēve, kuru kustināja ventilators. 10 stundas pagāja kā 10 minūtes. Mēs nevarējām apstāties! Gribējās vēl un vēl!” atklāj fotogrāfs.

Pati Gunda teic, ka bildēšanās pie Sokolova nav bijusi sarežģīta. ”Man tas bija ļoti viegli, vispār bez aizspriedumiem. Es jau sen tādu fotosesiju vēlējos. Es viņu zināju vairākus gadus, man visu laiku bija doma, ka gribētu iet pie viņa fotografēties. Sakrita, ka bija tāda iespēja, to izmantoju un aizgāju pie viņa,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj Gunda.

Apskatīt visas 20 projekta fotogrāfijas un atzīmēt, vai patīk, vai nē, iespējams Sokolova mājaslapā.

Iepriekš Gunda lika par sevi runāt, kad sociālajos tīklos bija publicējusi fotogrāfijas, kurās meitene jau tērpusies kāzu kleitā. Izrādījās, daiļava kāzām vēl nepošas, bet fotogrāfijas ir no šova Saimnieks meklē sievu pašreklāmas filmēšanas

FOTO: Gunda Jandava kāzu kleitā un šovā Saimnieks meklē sievu