FOTO: Saimnieks meklē sievu līgaviņa jau pošas kāzām?

9 komentāri
FOTO: Saimnieks meklē sievu līgaviņa jau pošas kāzām?
Foto: Zita Vēvere, TV3 publicitātes foto, ekrānuzņēmums

Šova Saimnieks meklē sievu simpātiskā dalībniece Gunda Jandava (20) no Tukuma novada pārsteigusi kāzu kleitā. Tādēļ rodas jautājums, vai meitene jau paspējusi apprecēties, šova noslēgumu nesagaidot?

Izrādās, fotogrāfija, kurā Gunda redzama līgavas kleitā, ir no šova pašreklāmas filmēšanas. Projekta producente Sandija Miezīte žurnālam Kas Jauns pastāstīja, ka kleita ir viņas un viņa to paķērusi līdzi, domādama, ka filmēšanas brīdī Gunda to tikai pārsviedīs pār plecu, taču meitene izrādījusies attapīgāka un kamēr Sandija, aizgriezusies filmēja, Gunda to jau uzvilkusi mugurā.

Gunda neslēpj, ka jūt īpašas simpātijas pret Aizputes krietno saimniekpuisi Ģirtu Brumsonu, bet pašai vēl pagaidām neesot skaidrs, kura no trīs meitenēm pēc pirmajām redzēšanās reizēm jau paspējusi iekrist saimnieka sirdī. Pats Ģirts gan TV skatītājiem atklājis, ka vietu viņa sirsniņā atradusi tieši Gunda, jo esot visatklātākā, līdz ar to ļauj iespēju sevi iepazīt.

Gundai īpaši paticis, kā Ģirts visas meitenes sagaidījis savā saimniecībā. ”Viņš mūs sagaidīja ļoti jauki – ar dzeltenām puķītēm. Tas bija ļoti mīļi. Es īstenībā biju pārsteigta, ieraugot, kāda viņam ir māja un visa apkārtne, jo šeit ir daudz plašāk, nekā es biju iztēlojusies. Šeit ir ļoti sakopti, šeit ir ļoti skaisti un mājīgi. Protams, ka es varu iedomāties, ka es šeit dzīvoju. Man šeit ļoti patīk,” atzina Gunda.

Kā risināsies simpātijas pāra starpā, uzzināsim šova Saimnieks meklē sievu turpinājumā pirmdienās TV3 un TVPlay, kā arī portālā Skaties.lv, bet pilnu šova ceturto sēriju noskaties video!

9 komentāri