FOTO: publiski izstādīts leģendārais Gundas Jandavas akts

8 komentāri
FOTO: publiski izstādīts leģendārais Gundas Jandavas akts
Ģirta privātais arhīvs

TV3 šovā ”Saimnieks meklē sievu” iepazītais mākslinieks Ģirts Brumsons no Aizputes dzimtajā pusē nesen atklājis personālizstādi ”Bez nosaukuma”. Citu mākslas darbu vidū atskatāms arī iepazīšanās šova ”līgaviņas” Gundas Jandavas akts.

Mākslinieka un darbmācības skolotāja Ģirta Brumsona un žurnālistikas studentes Gundas Jandavas šķiršanās pirms diviem gadiem daudziem ”Saimnieks meklē sievu” faniem palicis atmiņā kā šova iepriekšējās sezonas lielākais skandāls. Sezonas sākumā par romantiskāko uzskatītais pāris iepazīšanās šova izskaņā šķīrās meksikāņu seriālu cienīgā garā, vienam otrus burtiski aplejot ar apvainojumiem.

Toreiz nāca klajā vairāki fakti no pāra privātās dzīves, tostarp Ģirts stāstīja, ka abu starpā bijušas arī intīmas attiecības, ko Gunda kategoriski noliedza. Kādā citā epizodē tika draudēts ar policiju un advokātu. Runa ir par Gundas izteikto brīdinājumu Ģirtam, ja vīrietis atļausies publiskot jebkādus mākslas darbus, kuriem viņa pozējusi.

”Tikmēr viņa pati kaila pozējusi Sokolovam. Es kā mākslinieks varu pateikt, ka tās bildes nav profesionālas. Tās nav skaistas. Tur redzama vienkārša plika meitene, bez apstrādes,” toreiz Ģirts klāstīja portālam Skaties.lv.

FOTO: “Saimnieks meklē sievu” līgaviņa ”plikojas” pie erotikas fotogrāfa Aleksandra Sokolova

Vēlāk pēc Ģirta uzņemtajām fotogrāfijām tapa pāris gleznas, no kurām vienā Gunda attēlota kaila.

Šodien par sievietes draudiem saistībā ar aktu ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne pat esot piemirsis. ”Es nevienā brīdī neko neesmu slēpis. Tā bilde jau bijusi publiski redzama. Es, godīgi sakot, par draudiem pat biju aizmirsis.

Bilde tapusi pēdējo divu gadu laikā. Es pat neiedomājos, ka šodien gleznai varētu būt kāda saistība ar šovu,” portālam Skaties.lv norāda Ģirts.

Vai bijušās mīļotās draudi īstenojušies dzīvē?

”Pilnīgi nekādas reakcijas, nulle emocijas un nekāda kontakta,” norāda saimnieku šova dalībnieks.

Foto: Gundas akts un citas gleznas Ģirta personālizstādē

Jautāta, kā vērtē to, ka Ģirts aktu, kura publiskošanu sieviete nav akceptējusi, to iekļāvis savā personālizstādē, Gunda pati saziņā ar Skaties.lv ir lakoniska: “Man nav komentāru!”

Aizputes mākslinieka Ģirta Brumsona personālizstāde ”Bez nosaukuma” līdz jūlija vidum apskatāma galerijā ”Mētras Māja” Aizputē.

”Vairākus gadus nebija bijusi tāda lielāka personālizstāde, tādēļ gribējās godam sadarīt. Ja zinu konkrētu datumu, kad būs kāda izstāde, tas mani motivē strādāt. Man ideju netrūkst, vajag laiku, iedvesmu, mērķi un motivāciju, lai to izdarītu,” komentē Ģirts.

Izstādē apskatāmi pēdējo divu gadu laikā tapuši mākslas darbi – reālistiski portreti, akti, sirreālas ainavas un skulptūras. Sižeti ir gan personiski, gan apkārtējo notikumu interpretācijas.

”Manī dominē aritmija un harmonija. Atveidojot savu sirreālo konceptu, cenšos radīt dialogu ar skatītāju, man gribas sajust likumsakarības patiesa stāsta veidā,” komentē mākslinieks.

Patlaban Ģirts visu enerģiju velta, turpinot iekārtot savu mākslas parku, bet septembrī viņš aicināts piedalīties mākslas pasākumā ”Akti naktī” Liepājā.

Foto: Ģirts un Gunda šova laikā

8 komentāri