Foto: Magone īsi pirms dzemdībām atpūšas izsmalcinātā vasaras ballē

17 komentāri
Foto: Magone īsi pirms dzemdībām atpūšas izsmalcinātā vasaras ballē
Privātais arhīvs

Jau pavisam drīz pasaulē jānāk Londonā dzīvojošās latviešu dzejnieces Magones un viņas vīra Zana atvasītei. Magone apliecinājusi, ka gaidības nav iemesls, lai nīktu mājās un aizvadītajā nedēļas nogalē devusies kārtīgi izballēties.

Kā Skaties.lv ziņo Magone, viņa nedēļas nogalē kopā ar vīru un draudzenēm atpūtusies ”Claridges” smalkajā vasaras ballē.

Izsmalcinātajā pasākumā viesi baudījuši labu mūziku un deju šovus, bet galdā celtas īstas delikateses. Magones garšas kārpiņas īpaši uzrunājuši gliemeņu un vēžu rīsi, kā arī arī cepta cūka, jeb, kā smejas dzejniece ”reti garda vien` maz` cuciņ`”.

Bērniņam pasaulē jānāk jau rudenī. Magone loloja skaistu plānu šovasar atgriezties Latvijā, laist šeit pasaulē mazuli un uzsākt ekotūrisma biznesu, godājot senču tradīcijas. Tomēr plānus nācās pamainīt medicīnisku iemeslu dēļ.

”Ārsti neļauj braukt prom, tāpēc nācās pārdomāt,” Skaties.lv atklāj Magone, apstiprinot, ka pati ar prieku būtu laidusi bērniņu pasaulē dzimtenē, taču mazā veselība pirmajā vietā.