Foto: jautrā gaisotnē prezentēta Magones pirmā dzejas grāmata

16 komentāri
Foto: jautrā gaisotnē prezentēta Magones pirmā dzejas grāmata
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Ceturtdienas, 20. februāra, pievakarē pēc vairāku gadu gaidīšanas ar saviesīgu burziņu bārā ”Sapņi un kokteiļi” beidzot tika svinēta šovā ”Saimnieks meklē sievu” iepazītās Magones Burkas pirmā dzejas krājuma iznākšana.

Dzejas grāmatai, kas solīta jau no šova ”Saimnieks meklē sievu” laikiem, dots ēterisks nosaukums – ”Magoņu čuksti”, un tā izdota ar pseidonīmu Magone Liedeskalns.

Sveicēju vidū bija Magones tuvinieki un draugi, tāpat uz grāmatas atvēršanas svētkiem autore bija aicinājusi ierasties visus savus fanus un talanta cienītājus. Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja arī pazīstamais modes blogeris Jaroslavs Barišņikovs.

Tā kā pagaidām nav zināms, kur dzejas krājumu varēs iegādāties, tad šī bija unikāla iespēja tikt pie grāmatas ar autogrāfu. Tāpat sanākušajiem bija iespēja klausīties vārsmas pašas autores sniegumā.

Pasākumā netrūka arī muzikālu sveicienu, tostarp ar paša sacerētu dziesmu uzstājās Magones vīrs Žanas. Dziedāja un dejoja arī citi sarīkojuma apmeklētāji.

Plašāka informācija par grāmatas iegādi pieejama, sazinoties ar Magoni elektroniski [email protected]

Kā iepriekš Skaties.lv skaidroja Magone, Liedeskalns būs viņas darbu pseidonīms, bet dzīvē viņa joprojām ir Šutova sieva. Viņa pēc pases gan joprojām ir Burka, un abi ar vīru domā, ka ģimenes kopīgo uzvārdu jāmaina uz Šu, kā vēja dievam.

Atgādinām, ka pavisam drīz jānāk pasaulē Magones ceturtajai atvasei, kas būs meitiņa, kurai vecāki, iespējams, dos vārdu Latvija.

16 komentāri