32 komentāri
FOTO: brašuļi no Latvijas malu malām ieradušies uz ”Saimnieks meklē sievu” atlasi
Vladislavs Proškins/F64

Trešdien, 12. aprīlī, notika pirmā vīriešu atlase mīlas spēles ”Saimnieks meklē sievu” ceturtajai sezonai. Lai tiktu pie iespējas meklēt līgaviņu šovā, puiši bija ieradušies no tādām vietām kā Rugāji, Jēkabpils, Rundāle un citām Latvijas malām. Skaties.lv piedāvā apskatīt un, kas zina, jau noskatīt pirmos drosminiekus.

Uz pirmo atlasi ieradies pulciņš vīru no visdažādākajām Latvijas malām. Vairāki mērojuši tālu ceļu no Latgales ārēm, pāris saimnieki ieradušies no Valmieras puses, pa brašulim arī no Jēkabpils un Rundāles.

Interesanti, ka šobrīd plaši pārstāvēti graudkopji, sieviņu atrast cer arī vairāki lopkopji un bitenieki, kāds var lepoties arī kuplu kaņepju lauku.

Foto

Saimnieki var lepoties ar aizraujošiem hobijiem. Vairāki profesionālā līmenī aizraujas ar motosportu, ir arī hokejists.

Puišu stāsti ir ļoti spilgti – spēlē pieteikušies divi brāļi, tēvs, kurš viens audzina mazu meitiņu, ziķeris, kurš gatavs kaut tūlīt kurināt pirtiņu un taisīt kārtīgu ballīti ar meitenēm, un citi kolorīti personāži.

Visi kā viens uzsver, ka viņu nodomi ir nopietni – gribas precēties. Un skaidrs, ka iespējas būs visdažādākajām dāmām – kāds spriež, ka svarīgs labs izskats, kamēr cits pastāv uz to, ka galvenais ir labs raksturs, kāds uzsver, ka patīk tievās, kamēr cits paziņo, ka viņam tīk sievišķīgu formu īpašnieces.

Saimnieku šova kaislību rezultātā piedzimuši jau četri bērni! Lasi te!

Kāds saimnieks atklāj, ka viņam patīk par pašu vecākas dāmas, bet vēl kāds paziņo, ka viņam tuvs krievu tautības meiteņu temperaments. Vēl kāds jautā, vai nav iespējams mainīt noteikumus un uzņemt ciemos kuplāku skaitu meiteņu.

Kā Skaties.lv pēc pirmās atlases atzīst šova veidotāji, būs, no kā izvēlēties – teju katrs no saimniekiem ir ”ņemams”.

Taču nekas vēl nav beidzies! Skaties.lv joprojām turpinās saimnieku pieteikšanās, jo notiks vēl vairākas atlases, lai mīlas spēlē uzaicināt varētu tiešām izcilus eksemplārus.

Kā atklāj šova veidotāji, šobrīd ir ļoti liela konkurence vecuma grupā starp 20 un 30, taču vecāka gadagājuma saimniekiem ir ļoti lielas iespējas. Laipni gaidīti vientuļie vīndari un vīri, kuru saimniecības nodarbojas ar citām neparastām lietām.

Seko šo drosmīgo puišu piemēram un piesakies savam šis vasaras labākajam piedzīvojumam! Pieteikšanās anketu meklē šeit!

TOP komentāri

 • Mia
 • ***
  +3 +3 0

  ***

  Vienīgais, kurš ir tiešām glīts un drīkst uzstādīt sievai modeles prasības ir S4, pārējie paskatieties uz sevi spogulī, pirms ko prasīt no sievietes.
 • to Magone
  +3 +3 0

  to Magone

  Venti, tev nav jāstrādā? Tad ar steigu pie psihiatra, ka miera nav par Magoni

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl