FOTO: Alfrids vairs sievu nemeklē! Šarmantais saimnieks beidzot bauda īstu ģimenes laimi

11 komentāri
FOTO: Alfrids vairs sievu nemeklē! Šarmantais saimnieks beidzot bauda īstu ģimenes laimi
Privātais arhīvs

Nupat atklāta vēstuļu rakstīšana šova ”Saimnieks meklē sievu” ceturtās sezonas brašuļiem, un daļa dāmu steidz jautāt, kā klājas pagājušās sezonas favorītam – šarmantajam Alfridam Lipovskim. Dāmas, Skaties.lv jūs jāapbēdina – Alfridu jūsu vēstules vairs neinteresē. Divus gadus pēc savas dalības šovā Cirmas puses saimnieks izveidojis nopietnas un skaistas attiecības, kuras neslēpj arī no šova faniem.

Lai arī šīs sezonas saimnieku desmitniekā ir arī kungi labākajos gados, vairākas potenciālās līgaviņas jau vērsušās pie Skaties.lv ar jautājumu – kā klājas iepriekšējās sezonas favorītam Alfridam un vai nav iespējas uzrakstīt viņam.

Dāmas, par Alfridu varat aizmirst. Iekārojamo vecpuisi, kuru daļa tautas iesauca par latviešu Aleku Boldvinu, jau vismaz pusgadu ir apbūrusi kāda simpātiska gaišmate Natalija.

Par spīti nelabvēļu spekulācijām, kuri steidza spriest, ka ar Alfridu jau nekādas noturīgās attiecības nesanāks, skaistā pāra mīla turpina augt augumā, un abi to neslēpj arī no šova faniem, publicējot skaistas kopbildes savos ”Facebook” profilos.

Pāris vada saskaņas pilnu ikdienu skaistajā Latgales pusē, apceļojot apkārtnes skaistākās vietas, kopā bauda koncertus, teātra izrādes un citus kultūras pasākumus.

Abu attēli sociālajos tīklos tiek apbērti ar sirsnīgiem komentāriem par to, cik viņi kopā labi un laimīgi izskatās, un Alfrids un Natalija neslēpj – tādi viņi arī ir.

Tā, ka, dāmas, Alfridu ar vēstulēm vairs netraucēt. Taču jums ir iespēja izdzīvot savu mīlasstāstu ar kādu no jaunās sezonas vīriem!

Saimniekus, kuriem var un vajag rakstīt, apskati šeit!

FOTO: un tā Alfridam gāja saimnieku šovā

11 komentāri