Fani izmisīgi lūdz Balvu Gunāru tomēr neaiziet no šovbiznesa

Ar negaidītu paziņojumu šonedēļ klajā nāca ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Gunārs no Balviem. Viņš paziņoja, ka vēlas baudīt mierīgu dzīvi un aiziet no rampu gaismām. Taču fani to nevēlas pieļaut – Gunārs ziņo, ka pēc paziņojuma neskaitāmi ļaudis lūgtin lūdzas viņu turpināt priecēt ar jautrajiem stāstiņiem.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Samanta

  Samanta

  Ieteikums šo nožēlojamo , indīgo komentētāju rakstītājiem ....pamēģiniet pateikt kaut ko gaišu , skaistu ! Varbūt Jums iepatiksies , varbūt labāk jutīsieties . Žults tak saēd vispirms Jūs pašus :)) Gunāram , veiksmi !
 • Objektīvā

  Objektīvā

  Cik jocīgi, ka visi raksti tikai par Gunāru. Vai tiešām viņš tik ļoti visus interesē??? Vai tiešām nav neviena interesantāka dalībnieka, par ko rakstīt. Izskatās, ka Gunārs pats vēršas pie skaties.lv redakcijas ar lūgumiem sevi publicēt
 • Eva
 • ventilators

  ventilators

  Nauda nesmird un ko tad pensionāriem no tv vajag, tikai dumības un jēlības. To visu nodrošina Gunārītis no Balviem. Visticamākais nomainīs burku tv ekrānos...
 • Silvija

  Silvija

  Pašam tev gribas uzmanību
  Nezinu, cik tukšs ir cilvēks, ja prasa uz TV. Nav ko skatīties, ne jauns, ne skaists, ne inteliģences. Vienkāršs lauku vecis, aizķēries jaunībā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!