”Esmu pieradusi pie lauku darbiem!” Saimnieku šova otra pieprasītākā līgava Signe

11 komentāri
”Esmu pieradusi pie lauku darbiem!” Saimnieku šova otra pieprasītākā līgava Signe
Toms Norde

Šosezon ”Saimnieks meklē sievu” ir nebijusi situācija – divas no daiļavām iekļuvušas uzreiz vairāku saimnieku favorīšu pieciniekos. 18 gadus jaunajai Signei Gerikai no Valles iepatikušies gan Pēteris, gan Mārtiņš, un arī meitene iepatikusies abiem!

Kā Skaties.lv atklāj Signe, viņa pati nemaz nav pie vainas šī jukām. ”Draudzene teica, ka man vajag pamēģināt, bet es teicu ”nē”. Taču galu galā viņa tomēr aizsūtīja pieteikumus manā vietā.

Uzzinot, ka esmu ne tikai pieteikta, bet arī divi saimnieki mani izvēlējušies, biju šokēta. Bet nodomāju – nu, neko! Jāpamēģina kaut kas jauns,” sarunā ar Skaties.lv par izvēli mesties avantūrā stāsta Signe.

Simpātiskā meitene jau vairāk kā pusgadu ir brīva no attiecībām. ”Nav jau tā, ka Latvijā puišu nav, bet atrast nopietnu puisi, ar kuru ir kopīgas intereses, tas ir diezgan grūti,” neslēpj Signe kura ir gatava veiksmes gadījumā kļūt par īstu saimnieci. Lai ļaudis nespriež pēc Signes smukās sejiņas – meitenei lauku darbi nav sveši!

”Pašas mājās ir saimniecība, man tā nav problēma. Esmu pieradusi pie lauku darbiem,” tā Signe.

Meitene ir īsta ”Saimnieks meklē sievu” fane. Viņa esot noskatījusies visu sezonu visas sērijas, tāpēc zina, ko vīrieši šai spēlē meklē un kā viņu sirdis iekarot. Tiesa, savu stratēģiju spēlei viņa nav izstrādājusi – rīkosies pēc apstākļiem.

”Es mācos par ēdināšanas pakalpojumu speciālisti. Iespējams, pārsteigšu ko pagatavojot. Visu ko no manis var sagaidīt.

Šobrīd meitene ir grūtas izvēles priekšā – abi patīkot. Kas tālāk notiks? Seko ”Saimnieks meklē sievu” kaislībām ik pirmdienas vakaru TV3!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl