”Esmu jāklis!” Saimnieku šovu satricina jau aizņemtā līgavaiņa Vitālija atzīšanās

493 komentāri

16. septembra sērijā ”Saimnieks meklē sievu” uzņem īstus apgriezienus – dāmas ierodas saimniecībās, lai baudītu lauku dzīvi un iekarotu saimnieku sirdis. Par sērijas sensāciju kļūst Vitālijs no Jaunpagasta, kurš līgavas uzņem ar draudzeni Lauru pie sāniem. Mīļotās meitenes klātbūtne gan viņam netraucē lakstoties ar citām.

Vitālijs uzņem dāmas citā īpašumā, atklājas, ka iepriekš viņš filmējies brālēna saimniecībā. ”Īstai sievai patiks arī šī māja,” izlēmis saimnieks. Turklāt jaunajās mājās darba netrūks – dāmām būs jāpalīdz mājas remontā. Vitālijam dāmas uzņemt palīdz dāma vārdā Laura, kuru viņš nez kāpēc saucot par māsīcu…

Jānis meiteņu ierašanos uztver kā svētkus – tiek cepti speķa pīrāgi. Izrādās, ka saimnieks, dāmas gaidot, mazliet apaukstējies, tāpēc meitenes gādīgi ņem līdzi dažāda veida medicīnu.

Ilmārs, gaidot dāmas, sapošas pats un izsaka cerību, ka līgavas izskatīsies tikpat labi kā pirmajā randiņā.

”Cerams, ka nebūs noēdušās pa šo laiku! Ja būs liekais svars, triekšu uz zālīti,” izlēmis Ilmārs, kurš sagatavojis svarus, lai dāmas nosvērtu. ”Lai vainojas! Īstā jau neapvainosies,” par savām vēlmēm redzēt sportisku meiteni nosmejas Ilmārs.

Ceļā pie saimnieka meitenes sāk pētīt Ilmāra sociālos tīklus, kuru attēlos saimnieks redzams lielākoties kopā ar citiem zēniem, un mazliet apmulst. Kamēr dažas spriež, ka Ilmāram visdrīzāk ir vienalga, ko citi domā, Laura teic, ka visdrīzāk gan tā nav – saimnieks pastiprināti rūpējas par ārējo veidolu.

Pie Vitālija meitenes ierodas ar tortēm, bet saimnieks viņas sveic ar lamuvārdiem un paziņo, ka ”karoč, būs daudz darba”.

Jānis savas dāmas izvizina ar moci un visas lutina ar uzmanību, kamēr Vitālijs, šķiet, jau izvēlējies – visa uzmanība tiek rīdziniecei Lanai! Abi tiek jau pieķerti guļamistabā. Kamēr abas pārējas daiļavas gatavo vakariņas, Vitālijs ar Lanu jau atkal pazūd, un mašīnā jau tiek fiksēta pāra pirmā buča!

Kamēr divas gaida mājās, Vitālijs un Lana pļavā bučojas un maigojas.

Jānis palutina savas skaistules ar pirtiņu, bet Vitālijs vakara gaitā kļūst vaļsirdīgs un izstāsta, ka māsīca Laura nemaz nav māsīca.

”Pusi un pusi esmu brīvs, little bit. Vienkārši attiecības,” to, ka Laura nav nekāda māsīca, paziņo saimnieks, atklājot, ka abi kopā esot četrus gadus.

Kā aizkadrā atklāj Vitālijs, situācija nav vienkārša. Laura bijusi ar mieru, ka saimnieks ”uztaisa šovu”, bet nu viss esot dīvaini.

Kāds ir abu attiecību statuss? Noskaidro TE!

”Labi, pofig. Esmu jāklis!” meitenēm paziņo Vitālijs. Meitenēm gan neesot jābrauc mājās – saimniekam ar draudzeni ejot tā ”50:50”, un viņš šovā pieteicies, jo varbūt labāku atradīšot. Dāmām gan situācija nepatīk, viņas paziņo, ka tā nu darīt nedrīkst.

Meitenes izlemj satraukto Lauru aicināt bariņā, un sākas ļoti neparasta spēle. Vitālijs nu ķeras klāt Danai un sāk skaidrot, ka nu jāizkārto, lai Vitālija meitene Laura vakarā brauc prom un saimnieks var draiskoties.

Taču Laura nekur nebrauc – viņa naktī dodas meklēt Vitāliju un pieķer kopā ar Lanu.

Nakts melnumā Lana ielavās pie Vitālija gultā, bet pārējās līgavas to tā nestāj. Tiek atrasta saimnieka draudzene Laura, kura kopā ar līgavām ierodas guļamistabā un pieķer saimnieku ar Lanu.