”Es nemeklēju strādnieci”. ”Saimnieks meklē sievu” meiteņu mīlulis – izskatīgais Pēteris no Alsungas

90 komentāri
”Es nemeklēju strādnieci”. ”Saimnieks meklē sievu” meiteņu mīlulis – izskatīgais Pēteris no Alsungas
PUBLICITĀTES FOTO

Jau rudenī pie TV3 skatītājiem dosies iepazīšanās šova ”Saimnieks meklē sievu” sestā sezona, kurā savas otrās pusītes centīsies atrast deviņi braši saimnieki no Latvijas malu malām. Par absolūto dāmu mīluli šajā sezonā jau kļuvis ar laipnu smaidu apveltītais Pēteris no Alsungas novada, kurš no potenciālajām ”līgaviņām” saņēmis visvairāk vēstuļu.

31 gadu vecais Pēteris nodarbojas ar gaļas liellopu audzēšanu un ieguvis divus profesionālos bakalaura grādus – pedagoģijā un lauksaimniecībā, bet turpinājis maģistra studijas lauksaimniecībā. Par savu saimniecību viņš stāsta nelabprāt, jo nemīl lielīties vai izrādīties. To, kāda tā ir patiesībā, būs iespējams novērtēt tikai tām meitenēm, kuras viņš uzaicinās uz savām mājām.

Kā Pēteris atzīst Skaties.lv, iepazīšanās šovā viņš nemeklē strādnieci, kuru nostrādināt ikdienā. Viņš spriež, ka meitenei jau vajadzētu būt savam darbam un ikdienas pienākumiem, bet nebūtu slikti, ja izrādītu interesi par otra ikdienu.

”Kādu meiteni es meklēju? Simpātisku, labsirdīgu, tādu, kura sevi kopj un mīl. Viņai vajadzētu būt gudrai un patstāvīgai. Bet galvenais, lai ir labs cilvēks,” saka saimnieks. Pats ir sportisks un aktīva dzīvesveida piekritējs un priecāsies, ja arī meitenei tas nebūs svešs, kaut gan patīk arī šahu uzspēlēt. Taču konkrētu prasību, kurām viņa potenciālajai sirdsdāmai vajadzētu atbilst, Pēterim nav, un viņš paļaujas uz to, ka, tiklīdz meiteni ieraudzīs, arī sapratīs, vai abiem ir pa ceļam: ”Otrs cilvēks ir jāredz un jājūt.”

Vecuma ziņā Pēteris vairāk vēlētos iepazīties ar meitenēm, sākot no 25 gadiem. ”Kad putnu mazāk galvā,” viņš nosmej.

Piedalīšanos ”Saimnieks meklē sievu” Pēteris uztver kā jauku piedzīvojumu, un, ja tas vainagosies ar jaunu attiecību izveidošanos, tas būs skaists notikums.

Vēl nekas nav nokavēts, jo vēstuļu sūtīšana saimniekiem turpinās līdz 4. jūlijam. Iepazīties ar pārējiem astoņiem šova dalībniekiem vari šeit, bet nosūtīt vēstuli – šeit!

90 komentāri