”Es domāju, ka mums nesaskan.” Dūšīgais saimnieks Jānis un sīciņā Elena kritizē viens otra izskatu

13 komentāri

Pirmdienas, 25. oktobra, vakarā kanāla TV3 skatītāji varēja sekot līdzi notikumiem iepazīšanās šovā ”Saimnieks meklē sievu”, un šajā sērijā aizraujošākie notikumi risinājās saimnieka Jāņa sētā.

Valcēnetis Jānis randiņā bija nolēmis vest Elenu, tikmēr mājās palikušajai Inesei bija uzticēts nopucēt saimnieka ”golfiņu”.

Video: Jāņa saimniecībā paveras pikanti skati

Jānis līgaviņu Elenu bija aizvedis skaistā pastaigā pa Lugažu muižas parku, un meitene interesējās, vai Jānis jau ilgi ir viens. Pēc tam, kad izira viņa iepriekšējās attiecības, puisis iegrimis darbā un biznesā, un kopš tā kāds laiks jau ir pagājis.

”No attiecībām gluži nebēgu. Jāmeklē tāda sieviete, kas izraus ārā no darbiem,” sacīja Jānis.

Elenai nav izdevies izveidot attiecības, jo otra puse gribējusi ķerties pie viņas naudas maka. ”Ja es būtu oficiāla sieva, man nebūtu pretenziju visu kopīgi,” skaidroja Elena. Viņa sprieda, ka mūsdienās bieži vien sievietes ir turīgākas par vīriešiem.

Jānis neslēpa, ka brīvā laika viņam daudz nav, jo dienas aizrit darbā lauksaimniecībā.

”Viņam ir tikai savi graudi. Es saprotu, ka viņš dzīvo laukos, bet vai tiešām cilvēkam dzīvē nekas vairāk neinteresē?” prātoja līgaviņa.

Drīz vien Jānis runāja tiešu valodu: ”Es domāju, ka mums reāli nemaz nesaskan. Es tāds baigi lielais, un uz tevi skatos kā uz maziņu cilvēciņu.”

Elena sprieda, katram cilvēkam ir sava gaume, un Jānim tomēr vajag miesās lielāku meiteni. ”Vai nu ir kādas veselības problēmas, bet viņam vēders ir lielāks par visu. Es stāvu blakus un pilnīgi pazūdu tajā visā. Līdz ar to es nesaskatu viņu sev blakus. Pilnībā nē,” atzinās Elena.

”Bildēs ir bildēs, dzīvē ir pavisam citādāk. Es nebiju gaidījis, ka arī tik īsiņa viņa ir. Nesimpatizēja,” vilšanos Elenas ārienē neslēpa Jānis.

Varbūt Jāņa sirdī iekritusi pikantā Inese? Meitene turpināja cītīgi mazgāt saimnieka ”golfiņu” un nolēma ”patraucēt randiņu”, neko nenojaušot par Elenas un Jāņa tikšanās gaitu. Greizsirdības vadīta, Inese saimniekam nosūtīja foto, kurā viņa bikini pozē pie saimnieka auto.

Taču saņemot foto, saimnieks nemaz tik jūsmīgs nebija. ”Ārprāts! Tas ”golfs” tiks izvarots. Šausmas. Viss vienās putās,” uz bildi reaģēja saimnieks. ”Labi, ka es to dzīvē neredzu.”

”Nav jau tik traki, bet bišķi par ātru,” vēlāk Ineses vaļības komentēja Jānis. ”Man patīk pašam to kāpostu attīt vaļā, lai nav pusplika ieradusies.”

Drīz vien Jāņa sētā brieda ballīte – pa ilgiem laikiem paredzēts šašlika vakars, un saimnieks pie sevis ielūdza draugu Juri, kurš pie viena arī novērtēja Jāņa līgaviņas. Ciemos ieradās arī Ineses ielūgtā draudzene Jana.

Drīz vien Jānis ar līgaviņām un draugiem nonāca pirtī, kur turpināja saviesīgo pasēdēšanu. Taču iespēju nopērties izmantoja tikai Jānis un Inese. ”Šajā vakarā Inesei vairāk paspīdēja, ka tika pie manis pirtī parādīt savus daiļos plikumus,” izteicās Jānis.

”Pirts nebija kā randiņš, bet forša atpūta, kur mēs pabijām divatā. Bija labi,” sacīja Inese. ”Man šķiet, ka mēs ar Jāni satuvinājāmies, jo viņš redzēja mani pilnā augumā, es redzēju viņu pilnā augumā nedaudz atkailinātu.”

Notikumiem iepazīšanās šovā ”Saimnieks meklē sievu” seko līdzi pirmdienu vakaros kanālā TV3 un jebkurā laikā televīzijā Go3!

13 komentāri

Aktuālie Saimnieks meklē sievu video

Saimnieku šova sestajā sezonā izveidojušies divi pāri

Inese skaidro, kādēļ attiecības ar saimnieku Jāni tomēr neizdevās

Linita un Sandijs pēc TV šova tomēr nepaliek kopā

Saimnieka Andra izvēlētā Zane atradusi citu simpātiju

Video: kā šodien dzīvo saimnieku šova izskatīgais galdnieks Jānis

Romantiskajā ceļojumā dodas vien trīs saimnieki; Andris izvēlētās Zanes vietā ņēmis citu līgaviņu

Izvēlēts saimnieku šova saderīgākais pāris

Alfrida bijusī favorīte Velga šopavasar izgājusi pie vīra

Linita izvēlas precinieku: Valdis ir neizpratnē, Sandijam lēmums šķiet negaidīts

“Vēlētos mūs kopā redzēt pēc gada.” Saimnieks Andris izvēlējies līgavu; Zane par kopīgu nākotni runā atturīgāk

Pavērsiens saimnieku šovā – līgaviņa pati mūk no saimniecības

Saimnieks Armands izdara liktenīgo izvēli un izvēlas līgaviņu