”Es biju absolūti pārsteigta.” Linita pēc pārbaudījuma par kurzemnieku Māri krasi maina domas

13 komentāri

Šova ”Saimniece meklē vīru” šīs nedēļas sērijā populārā kantri dziedātāja Linita Mediņa piecus potenciālos preciniekus iepazīst tuvāk. Skatuves māksliniece kungiem sarūpējusi uzdevumu, kas, kā izrādās, ne visiem ir pa spēkam.

Raidījumā, kas pie Go3 skatītājiem devās pirms nedēļas, Linita beidzot potenciālos līgavaiņus satika vaigu vaigā. Kā zināms, pirmais iespaids mēdz būt maldīgs, tāpēc nu Linita padomājusi par kādu pārbaudījumu kungiem.

Tā kā populārajai dziedātājai ļoti svarīga ir ne tikai verbālā komunikācija, bet arī ķermeņa valoda, viņa piedāvā kungiem kopā iemēģināt kādu deju soli, un šajā uzdevumā vienam otru palīdz sajust deju pasniedzējs Agnis.

”Es nevaru iedomāties, ka es savu cilvēku varētu nedejot,” saka Linita. ”Man vienmēr ir licies, ka tā tomēr ir daļa seksualitātes.”

Pirmais izdancināt Linitu steidz jēkabpilietis Valdis (54), un abu saskaņa deju placī dažiem labiem konkurentiem liek manāmi nervozēt.

Šķiet, pirmos bonusa punktus Valdis ir nopelnījis, ne vien pirmais aicinot Linitu uz deju, bet saņemot arī pasniedzēja atzinību.

Arī amatniekam Sandijam (48) no Rīgas deju soļi kļūst arvien raitāki un sākotnējo apjukumu sejā nomaina patiess smaids.

”Pieļauju, ka viņš jūtas komfortabli un labi daudzās dzīves sfērās, bet tā noteikti nav dejošana. Dažreiz cilvēks spēj šarmēt ar ko pilnīgi citu un pārkāpj tavām robežām pāri, ko tu esi nospraudis un kas liekas svarīgi,” saka Linita un piebilst, ka ”viņā bija vairāk mulsuma”.

Kuldīdznieks Māris (49) gan nemulst un ātri vien metas kopīgā deju solī ar Linitu. ”Par dejošanu ar Māri jāsaka godīgi: es biju absolūti pārsteigta, jo priekšstats par viņu bija: pilnīgi statisks, nekustīgs, pilnīgi savādāks. Dejā viņš absolūti parādīja sevi no citas puses. Tas bija pārsteigums,” teic Linita.

Māris neslēpj, ka pieredze dejošanā viņam ir. ”Ilgus gadus nebiju ne ar vienu dejojis, un bija ļoti patīkami,” par deju kopā ar Linitu saka kuldīdznieks.

Rīdzinieks Andris (61) Linitai licis manīt, ka kantri stils vismaz apģērbā viņam nav svešs. Kā brašajam kungam veiksies ar dejošanu kantrī mūzikas ritmos?

”Andris un deja – tas ir tipiskais gadījums, kad cilvēks ļoti cenšas,” spriež Linita, un Andris neslēpj, ka nav liels dejotājs.

Pats pēdējais uz deju Linitu aicina Jānis (31) no Rīgas, kurš, izskatās, ir aizmirsis, ka dāma uz deju placi jāved pie rokas.

”Sākumā bija bišķiņ pagrūtāk. Man ātrās dejas vairāk patīk. Bišķi par lēnu bija, tāpēc varbūt nesanāca, kā gribējās,” par neveiksmi uz deju plača spriež Jānis.

To, ka saikne starp abiem dejotājiem nav radusies, pamanījis arī pasniedzējs Agnis: ”Neizskatījās, ka Linita bija diez ko laimīga, viņa nevēlējās turpināt dejot, tā tas diemžēl ir.”

”Jā, droši vien, ka tā ir taisnība. Nospēlēja vairāki faktori, man laikam būs grūti noformulēt, bet deja kaut kā neveidojās,” saka Linita.

Kāda izvērtās Linitas pirmā deja ar katru kungu, skaties šova ”Saimniece meklē vīru” trešajā sērijā televīzijā Go3!

Dejas izdejotas, kājas iesilušas, cerams, sirdis arī, bet Linitai no viena potenciālā precinieka ir jāatvadās.

Izvērtējot kungu dejošanas prasmes un ieklausoties savās sajūtās, dziedātāja nolemj uz savu saimniecību aicināt Andri, Valdi, Sandiju un Māri, bet Jānim dalība šovā ir noslēgusies.

Linita slavē visus šova dalībniekus par drosmi satikties ar viņu kameru priekšā. Vai kungi būt tikpat drosmīgi, kad nonāks Linitas saimniecībā, skaties šova turpinājumā televīzijā Go3!

13 komentāri

Aktuālie Saimnieks meklē sievu video

Linita randiņā ar kurzemnieku Māri pēkšņi norauj stopkrānu

“Es biju absolūti pārsteigta.” Linita pēc pārbaudījuma par kurzemnieku Māri krasi maina domas

Anna pirmajā naktī aizlaiž vējā Pētera aicinājumu pie sevis; Alsungas saimnieks gan ir citās domās

Gatavs atkal sākt dzīvi no jauna: stāsts par Linitas gruntīgāko precinieku Valdi no Jēkabpils

“Lai nav stulba!” Rundāles saimnieks Austris par savu sapņu sievieti

Kaislības saimnieku šovā uzņem apgriezienus: plašumā vēršas nesaskaņas Jāņa saimniecībā Valkā

Saimnieku šovā līgaviņas puišiem izvirza smalkas prasības

Jelgavniece Iveta saimnieku šovā piedzīvo labāko randiņu mūžā

Linita satiek potenciālos līgavaiņus; iepazīšanās ar celtnieku Jāni izrādās sevišķi pārsteidzoša

Publiskais atraidījums: valcēnietis saimnieku šovā saņem “kurvīti”

Pie smukā Pētera jau pirmajā vakarā neliela rīvēšanās

Tērvetnieks Armands slaveno Dembovsku tomēr sūta mājās; cīņu par saimnieka sirdi turpina cita šovu skaistule