Ekskluzīvs ieskats: saimnieku pirmais randiņš ar izvēlētajām līgavām

16 komentāri
Ekskluzīvs ieskats: saimnieku pirmais randiņš ar izvēlētajām līgavām
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Šovs ”Saimnieks meklē sievu” ir sācies patiešām skaļi – vīri izvēlējušies sev tīkamākās daiļavas, kuru starpā arī jau skandalozā Jeļena, un gaida pirmo tikšanos, kas notiks Dikļu pilī! Skaties.lv piedāvā jau tagad ieskatīties saimnieku un viņu dāmu pirmajā randiņā!

Šogad ”Saimnieks meklē sievu” vīru un meiteņu pirmā tikšanās būs īpaši krāšņa – šova veidotāji sarīkojuši īstu balli Dikļu pilī, uz kuru uzaicināta arī slavenā grupa ”Apvedceļš”!

Silts vasaras vakars, bagātīgi klāti galdi, gardi dzērieni, dzīvās mūzikas koncerts ar visām ”Zemenēm” – kas vēl nepieciešams, lai mīla plauktu un zeltu! Dāmas ieradušās ar dāvanām, bet daži no kungiem aizmirsuši ziedus!

Vīri, sagaidot meitenes, neslēpj, ir satraukums. Tāds nav vienīgi Gunāram, kurš savas lēdijas sagaidīs ierasti humorīgā omā, un vēl vienam no saimniekiem, kurš Dikļos nemaz nav ieradies! Bet par to vairāk jau 9. septembra vakara šovā!

Pirmais randiņš būs ļoti svarīgs – viens no vīriem paziņos, ka ļoti iepatikušās divas, starp kurām arī notiks cīņa, bet cits – ka ņems visas, izņemot divas. Gunārs izrādīsies varenākais dejotājs – kā sarunā ar Skaties.lv smiesies jauno saimnieku līgaviņas, viņš paveicis arī jauno puišu darbu un izdancinājis pilnīgi visas!

Seko līdzi notikumiem! ”Saimnieks meklē sievu” ik pirmdienas vakaru plkst. 21.00 TV3!