Ekskluzīvi: ”Saimnieks meklē sievu” līgavas pošas pirmajam randiņam ar puišiem

1 komentārs
Ekskluzīvi: ”Saimnieks meklē sievu” līgavas pošas pirmajam randiņam ar puišiem
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

16. oktobra raidījumā ”Saimnieks meklē sievu” populārāko vīru piecinieks pirmo reizi satiks pašu izvēlētās dāmas, lai izvēlētos katrs pa trim, kuras aicināt uz savām saimniecībām. Skaties.lv bija klāt kompānijas pirmajā randiņā un piedāvā jau tagad apskatīt, kā meitenes pošas pirms lielā notikuma.

Piecu saimnieku pirmā tikšanās ar pašu izvēlētām meičām notiks Šlokenbekas muižā. Lai sagaidītu vīrus un sapostos, dāmas ieradušās jau labu laiku pirms randiņa. Lielākā daļa meiteņu sarunā ar Skaties.lv neslēpj, – viņas ir ļoti uztraukušās.

”Interesanti, vai arī viņi uztraucas?” pirms pirmās tikšanās smejas meitenes.

Divas no meitenēm ir īpaši uztraukušās, jo viņām nav skaidrs, kas tālāk notiks – randiņi norunāti ar uzreiz vairākiem puišiem.

Skaisto blondīni Anci izvēlējušies trīs! Lasi šeit!

Savukārt Signe iepatikusies diviem!

Kā tas viss beigsies un kuras skaistules dosies uz saimniecībām, lai pierādītu sevi ikdienas situācijās un darbos? ”Saimnieks meklē sievu” jau šovakar 21.00 TV3!

Lasi vēl

  • Zirgs
    0 0 0

    Zirgs

    Kā ir jānīst savi tautieši ārzemēs, lai liegtu viņiem skatīties TV pārraides. "Autortiesību dēļ, video šajā valstī nav pieejams."- šāds uzraksts gandrīz pie katra raidījuma ieraksta. Laikam domā, ka vācieši sāks skatīt latviešu TV un kopēs. Tādēļ aizliegsim. Stulbi cilvēki tur strādā, kuri nesaprot, ka drīz jums skatītāju skaits saruks pavisam. Varēsiet paši filmēt, paši skatīties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl