Ekskluzīvi no ”Saimnieks meklē sievu”: pamatīgi applūdusi Aivara sēta; kur gulēs šikās pilsētas dāmas?

20 komentāri
Ekskluzīvi no ”Saimnieks meklē sievu”: pamatīgi applūdusi Aivara sēta; kur gulēs šikās pilsētas dāmas?
Linda Vincāne/Toms Norde/Skaties.lv

Sākoties ”Saimnieks meklē sievu” kaislībām, īpaši kolorīta dāmu kompānija ieradusies Jēkabpils novada Dignājas pagastā, lai dzīvotu pie Aivara Dimitrijeva. Aivars meiteņu dzīvošanai uzbūvējis telti, taču uzreiz pēc dāmu ierašanās saimniecību pārsteigušas pamatīgas lietavas, un telts ir izmirkusi.

Laikā, kad trim skaistulēm bija jāierodas ciemos pie Aivara, Latviju pārsteidza pamatīgas lietavas, kuru rezultātā daļa Latvijas lauku īpašumu applūda, tostarp arī Aivara sēta Dignājas pagastā.

Meitenēm jauki sagatavotā telts drīz pēc skaistuļu ierašanās mirkst ūdenī. Pļavas, pa kurām līgaviņas iecerējušas staigāt pat augstpapēžu kurpēs, pārvērtušās par maziem ezeriņiem…

Kā situācija tiks risināta? Skaidrs ir viens – telts vairs nav apdzīvojama. Kā izteikusies Agnese, kura pie Aivara ieradās ”Lexus”, tēvs viņai iedevis līdzi pāris ”sotakus”, tā ka skaistulēm ir visas iespējas palikt viesnīcā.

Bet vai vietā, uz kuru jādodas, izmantojot pārceltuvi pār Daugavu, vispār ir iespēja palikt viesnīcā? Un vai šova noteikumi atļauj šādu opciju?

Skaties ”Saimnieks meklē sievu” jau pirmdien TV3!

Tikām pakavējies atmiņās par Agneses iespaidīgo ierašanos. Video ar ”Lexus” un ”kokteilīti” skati te!

TOP komentāri

 • ago
  +55 +55 0

  ago

  Žēl patiesībā Aivara. Mamma ari tā centās, klāja bagātīgus galdus, posa sētu... izskatās, ka ļoti sirsnīgi cilvēki... vai tiešām no visām iesūtītajām vēstulēm, nebija nevienas normālas meitenes? Apaļīgā meitene varbūt tur arī ir puiša dēļ, nu bet tās divas - tikai netīras slavas pēc!
 • Haha
  +37 +36 -1

  Haha

  Man fascinēja tā mazā blondīne,priekš kam vispār tādu ņēma? Kur pieminēja,kā trūkst tai piedzīvojumu dzīvē,interesanti.Cilvēks godīgi piedalās,lai iespējams veidotu attiecības,šī to uzskata kā par izklaidi.Un tādām manuprāt tur vispār nav ko darīt,kāpēc nav kaut kādi vecuma ierobežojumi? Piemēram no 20 vai 21 gada vecuma.Tās sīkās tak ne parki citu mūsdienās nedomā kā tikai par popularitāti,šajā gadījumā arī par naudu.Tētiņš naudu iedevis,viesnīcai.Šitā mazā skuķene nav domāta laukiem,bērnu dzemdēšanai.kurpes no Ali un kleita drošvien arī par mazām summām. :D Smieklīgi.Vēl pilnā tārpā atjozdama.
  Pārējo kungu sievietes gan šķiet godprātīgas,jaukas,bet ne jau šī augstprātīgā karaliene.
 • Minkamjha
  +30 +30 0

  Minkamjha

  Varbūt no vienas puses arī ir žēl Aivara. Tomēr viņš pats izvēlējās tieši šīs meitenes.. Gribēja jaunās un smukās un dabūja!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl