Ekskluzīvi no Pētera sētas: līgaviņa Lauma pavedina saimnieku uz ekstrēmu peldi

2 komentāri
Ekskluzīvi no Pētera sētas: līgaviņa Lauma pavedina saimnieku uz ekstrēmu peldi
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

TV3 šobrīd pilnā sparā risinās ”Saimnieks meklē sievu” kaislības. Taču ne viss, kas notiek vīru sētās, tiek parādīts ekrānā. Skaties.lv bija klāt brīdī, kad populārākais saimnieks Pēteris ļāvās satraucošam piedzīvojumam ar vienu no savām līgavām – Laumu.

Pētera līgaviņa Lauma Vītola sarunā ar Skaties.lv smejas, ka saimnieka sētā viņai iepaticies – varētu te palikt. Meitene dzīvo Tukumā, kur mammai ir saimniecība, tāpēc arī rosīšanās laukos viņai nav sveša. Pagaidām gan vēl pāragri spriest, vai ar Pēteri kas sanāks.

”Labi pavadām laiku kopā,” tā Lauma. To, ka viņa ar Pēteri saimniecībā nudien laiku lieti netērē, Lauma, gatava uzreiz atrādīt Skaties.lv, fotogrāfu priekšā demonstrējot, kā darbojas saimniecības ekstrēmākā aktivitāte – trose pāri ūdenskrātuvei.

Pēteris, uzzinot, ko Lauma ieplānojusi, kļūst mazliet tramīgs – vai tiešām tepat un uz vietas laidīsimies pa trosi ūdenī?

Taču Lauma nav apturama – ar visu skaisto kleitiņu mugurā viņa pieķeras trosei un metas pa taisno dzīlēs!

Ja jau meitene var, Pēteris arī nevar palikt kaunā!

Saimnieks eleganti novelk virsdrēbes un seko Laumas piemēram. Procesam papildu adrenalīnu piešauj suns, kurš ”asistē” Pēterim jautrajā pasākumā.

Galu galā abi ir slapji un prieka pilni. Vai ekstrēmā uzdrīkstēšanās palīdzēs Laumai iekarot Pētera sirdi? To redzēsim šova turpinājumā!

2 komentāri