2 komentāri
Ekskluzīvi no Pētera sētas: līgaviņa Lauma pavedina saimnieku uz ekstrēmu peldi
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

TV3 šobrīd pilnā sparā risinās ”Saimnieks meklē sievu” kaislības. Taču ne viss, kas notiek vīru sētās, tiek parādīts ekrānā. Skaties.lv bija klāt brīdī, kad populārākais saimnieks Pēteris ļāvās satraucošam piedzīvojumam ar vienu no savām līgavām – Laumu.

Pētera līgaviņa Lauma Vītola sarunā ar Skaties.lv smejas, ka saimnieka sētā viņai iepaticies – varētu te palikt. Meitene dzīvo Tukumā, kur mammai ir saimniecība, tāpēc arī rosīšanās laukos viņai nav sveša. Pagaidām gan vēl pāragri spriest, vai ar Pēteri kas sanāks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Labi pavadām laiku kopā,” tā Lauma. To, ka viņa ar Pēteri saimniecībā nudien laiku lieti netērē, Lauma, gatava uzreiz atrādīt Skaties.lv, fotogrāfu priekšā demonstrējot, kā darbojas saimniecības ekstrēmākā aktivitāte – trose pāri ūdenskrātuvei.

Pēteris, uzzinot, ko Lauma ieplānojusi, kļūst mazliet tramīgs – vai tiešām tepat un uz vietas laidīsimies pa trosi ūdenī?

Taču Lauma nav apturama – ar visu skaisto kleitiņu mugurā viņa pieķeras trosei un metas pa taisno dzīlēs!

Ja jau meitene var, Pēteris arī nevar palikt kaunā!

Saimnieks eleganti novelk virsdrēbes un seko Laumas piemēram. Procesam papildu adrenalīnu piešauj suns, kurš ”asistē” Pēterim jautrajā pasākumā.

Galu galā abi ir slapji un prieka pilni. Vai ekstrēmā uzdrīkstēšanās palīdzēs Laumai iekarot Pētera sirdi? To redzēsim šova turpinājumā!

TOP komentāri

  • Urmas
    +8 +8 0

    Urmas

    Cerēsim ka šim būs paveicies un nav trāpijusies neviena indētāja.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl