Ekskluzīvi: kā pēc laulību ceremonijas Londonā ballējās Magone un viņas vīrs

61 komentārs
Ekskluzīvi: kā pēc laulību ceremonijas Londonā ballējās Magone un viņas vīrs
Zane Dumbre/Skaties.lv

20. oktobrī Londonā ar lietuvieti Zanu Šutovu apprecējās Latvijas šovu zvaigzne Magone Burka, kļūstot par Magoni Šutovieni. Pēc oficiālās ceremonijas notika sirsnīgas svinības ”Daugavas Vanagu” fonda viesu namā, kurās bija tas gods piedalīties arī Skaties.lv.

Magone un Zans vispirms oficiāli noslēdza laulību Londonas dzimtsarakstu nodaļā, bet vēlāk solījās viens otram Dieva priekšā Kensingtonas baznīcā. Foto no kāzu oficiālās daļas skati ŠEIT!

Jaunās Šutovu ģimenes nodibināšana tika nosvinēta ar kārtīgu balli pēc latviešu un lietuviešu labākajām tradīcijām.

Ballītes vadītājs bija populārais komiķis Gatis Kandis, bet par dejām rūpējās kāds Magones iecienīts vietējais mūziķis un Zana draugi no Lietuvas, kuri svinībām bija sagatavojuši vairākus muzikālus numurus.

Sveikt Magoni un Zanu viņu īpašajā dienā bija ieradušies viesi kā no Latvijas, tā no Lietuvas un Londonas malu malām.

Pasākumā valdīja sirsnīga gaisotne un dejas nemitējās vēl ilgi pēc pusnakts, kad notika mičošana un tika griezta kāzu torte.

Kā Skaties.lv atzina svinību viesi, šīs ir vienas no skaistākajām kāzām, kurās būts, jo tās caurstrāvo īsta un patiesa mīlestība. ”Magone un Zans ir katrs ar savu dzīvesstāstu, abi jau piedzīvojuši vilšanās attiecībās, un nu liktenis viņus savedis kopā.

Beidzot viņi viens otru atraduši,” sarunā ar Skaties.lv sprieda Zana draugi no Lietuvas.

Gan Magonei, gan Zanam šī ir pirmā laulība, un, kā Skaties.lv uzsver Zans, tā ir uz mūžu. Zans kā savus pieņēmis abus Magones dēliņus, un ar tēta izvēli ļoti apmierināts ir arī viņa pusaugu dēls Ģedimins, kuru Zans uzaudzinājis viens.

”Mēs, lietuvieši, un jūs, latvieši, jau allaž esam bijuši kā brāļi, īpaši te, Londonā. Prieks, ka valstu sadraudzība vainagojas ar laulībām. Lietuva mīl Latviju un otrādi,” ballītē līksmot nebeidza Zana draugi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl