Ekskluzīvi FOTO: saimnieku šova Egils beidzot atrāda mīļoto sievieti

Ekskluzīvi FOTO: saimnieku šova Egils beidzot atrāda mīļoto sievieti
Privātais arhīvs

TV3 iepazīšanās šova “Saimnieks meklē sievu” iepriekšējās sezonas dalībniekam Egilam Langovskim jau vairāk nekā gadu pie sāniem ir kāda izskatīga gaišmate. Balvu lauksaimnieks savu draudzeni beidzot atrāda portāla Skaties.lv lasītājiem.

Gandrīz divus gadus pēc mēģinājuma sieviņu atrast visas Latvijas acu priekšā Egils Skaties.lv atklāja, ka kopš pērnā pavasara bauda aizņemta puiša statusu. Par viņa sirdsdāmu kļuvusi pievilcīga gaišmate, kuras vārdu, respektējot mīļotās vēlmi, viņš publiski neatklāj.

Taču Skaties.lv Balvu saimnieks pastāstīja, ka abi audzina dēlu no draudzenes iepriekšējām attiecībām.

”Meitenei pūrā ir bērniņš. Viņai dzīvē bija iegrozījies tā, ka vīrs viņu ar dēlu pameta – nezinu, kādu iemeslu pēc, laikam nebija pie pilna prāta. Bet man tā nav problēma. Meitene ir forša,” norādīja Egils.

Foto: Egils kopā ar draudzeni

Pāris plānojis arī kopīgas atvases. ”Arī stārķis staigā apkārt un visu laiku klabina. Viņš noteikti jau vairāk zina par mums,” smejot teica saimnieks.

Vairāk par Egila dzīvi pēc šova lasi šeit!

Lai gan Balvu saimnieks pamanījis, ka ”Saimnieks meklē sievu” brašuļi biežāk attiecības izveido pēc šova nekā tā laikā, viņš uz dalību TV spēlē pirms diviem gadiem atskatās ar pozitīvām atmiņām.

”Šovs ir iespēja dot par sevi uzzināt citiem, un kāds, kurš šovā nepiedalās, to noskatās un vēlāk dalībnieku uzmeklē caur sociālajiem tīkliem vai citādāk. Var gadīties, ka attiecības izveidojas vēlāk, kā tas bija man,” sprieda Egils.

Foto: Egils un viņa “līgaviņas” TV3 šovā

Arī tev ir iespēja piedzīvot līdzīgu veiksmes stāstu! Kāpēc gan savu īsto nevarētu atrast ”Saimnieks meklē sievu”? Jāņa un Daigas stāsts ir tam pierādījums!

Vai jau noskatīji savu, iespējams, dzīves laimi? Nekavējies!