Ekskluzīvi foto: saimnieka Aivara jaunākie piedzīvojumi

6 komentāri
Ekskluzīvi foto: saimnieka Aivara jaunākie piedzīvojumi
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Možuma un prieka pilns šogad pavasarī iecilpot gatavs šova ”Saimnieks meklē sievu” varonis un hita ”Traktorists” autors Aivars Dimitrijevs. Saimnieks ekskluzīvi Skaties.lv lasītājiem atrāda savu jaunāko piedzīvojumu bildes un aicina arī tautiešus ļauties pozitīvisma vilnim, kas šopavasar pārņēmis viņu pašu.

”Negatīvā šogad apkārt pārāk daudz! Ieslēdzu televīziju – tur šovs, kur priekšā cilvēki lamājas un draud pamest valsti! Es gribu nest tautā pozitīvo un mīļi sirsnīgo,” sarunā ar Skaties.lv uzsver Aivars.

Lai iepriecinātu tautiešus, viņš sataisījis mazu fotosesiju no meža darbiem.

Kā uzsver Aivars, laukos par darba trūkumu sūroties nevar – vēl nav noslēgti meža darbi, kad jau sākas sezona siltumnīcā – jāstāda lociņi!

Kas smagi strādā, ar vērienu arī atpūšas. Aivars atklāj, ka dikti iecienījis Rīgas naktsklubu ”9. vilnis” – nu jau kļuvis par tradīciju ik pavasari aizbraukt līdz Rīgai un trīs dienu garumā arī atpūsties. ”Nav tā, ka es būtu mājās sēdētājs – esmu ņiprs un enerģisks, un Rīgas ballītes man nav svešas!” tā Aivars.

Lai cik neticami neizklausītos, Aivaram, kura dzīve iet uz augšu kā finansiālā, tā visādā citādā ziņā, pie sāniem joprojām nav jaukas brūtītes.

Jā, ”Draugos” viņš norādījis, ka esot aizņemts, bet tas darīts ar gudru ziņu – lai  ”atsijātu” tikai nopietnākās interesentes, citādi ik dienas raksta pārāk daudz dāmu.

”Man jau nav laika visām meitenēm atbildēt – darba pilnas rokas!” līksmo Aivariņš.

Saimnieks sūta mīļus sveicienus un novēl priekpilnu pavasari arī Skaties.lv lasītājiem!