Ekskluzīvi FOTO: pirmais ieskats ”Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas pirmajā sērijā

3 komentāri
Ekskluzīvi FOTO: pirmais ieskats ”Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas pirmajā sērijā
Skaties.lv

Jau 18. jūnijā pie TV3 skatītājiem nonāks ”Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas pirmā sērija. Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu iespēju jau tagad ieskatīties sērijā, kas ļaus jau novērtēt arī pirmos potenciālos līgavaiņus.

Pirmajā raidījumā iepazīsim 10 brangus saimniekus no visas Latvijas. Radījuma vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare ciemosies pie brīvajiem vīriem, lai dotu tiem iespēju uzrunāt un mēģināt iekārdināt potenciālās līgaviņas.

Foto: ieskats ceturtās sezonas filmēšanā

Šogad meitenes noteikti nevarēs žēloties, ka nav kam rakstīt! Atliks vien izvēlēties īsto! Būs gan gados jauni, gan cienījama vecuma saimnieki no visas Latvijas – dalībnieku vidū ir kārtīgs bitenieks, arī tāds saimnieks, kurš pats savām rokām izveidojis dārzeņu audzēšanas saimniecību.

Tikmēr trešās sezonas zvaigzne Alfrids beidzot atradis īsto! Apskati pārīša bildes te!

Būs iespēja rakstīt nedaudz kautrīgam graudkopim vai jautram piena lopkopim. Kādām uzticamām draudzenēm vai māsām būs lieliska iespēja mēģināt iekarot divu kaimiņos dzīvojošu brāļu sirdis. Saimnieki ir dažādi, bet viņus visus vieno liela mīlestība pret to, ko viņi dara un…, un arī tas, ka, darbojoties saimniecībā, savas privātās intereses bieži vien noslīdējušas otrajā plānā.

Foto: daļa no šiem vīriem arī būs šovā! Uzmini nu – kuri?

Nepalaid garām! Skaties ”Saimnieks meklē sievu” 4. sezonas iepazīšanās epizodi svētdien, 18. jūnijā, plkst. 20.00 kanālā TV3!

3 komentāri